Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika M4


Recommended Posts

Witam chciałbym zacząć przygodę z asg. Czytałem sporą lekturę na ten temat i mam pytanie do doświadczonych graczy, jaką replikę M4 wybrać na początek. Głównym przeznaczeniem tej oto repliki mają być wyłącznie lasy. Na oku mam replikę: M4 Specna Arms SA-BO2.

I tu rodzi się pytanie czy polecacie inne M4 które będą spełniać swoją rolę, mój budżet to około 700-800zł.

Z góry dziękuje.

Edited by Nilson
Link to post
Share on other sites

To wejdź w mój temat, karabin do 1500zl i sam stwierdzisz czy chcesz m4 do tych pln. Niestety dobrej emki Nie kupisZ w tej cenie.

 

Dzięki za szybką odpowiedź a jakie repliki polecił byś do tych 900-1000zł [Nie koniecznie M4] żeby potem miały jeszcze jakiś potencjał tunningowy.

Link to post
Share on other sites

Ja. Powiem tak, sam jestem NOWICJUSZEM . Sam dopiero od jakiegoś czasu interesuję się ASG. Mnie interesowała replika do 1500zł, a że miałem okazję kupić od znajomego LR300 za 300zł z gratisami co mnie replika wyszła za darmo więc kupiłem, na gwiazdkę będę chciał kupić sobie G&P lub EA z mojego tematu by nie było. Co do repliki do 900-1000zł lepiej odkładaj kasę i kup sobie Evolution Airsoft za te 1150zł, w Zbrojowni możesz sobie je zobaczyć i kupić jak chcesz m4. Mi nie wiem czemu sporo ludzi polecało nie z tego forum lecz prywatnie i na FB na start RK-02 full metal od BoYI. Ponoć ma dobry potencjał tuningowy GB v3 co niby jest bardzo dobre i wydasz na niego nie całe 600zł, za resztę możesz kupić sobie dobre okulary, aku i ładowarkę co też na start jest zalecane. Tyle odmnie i tyle co wiem na obecną chwile z tego forum i nie tylko. Na bank, zaraz ktoś napisze CI lepsze bronie itp. więc poczekaj na rozwinięcie tamatu :icon_wink:.

Link to post
Share on other sites

Jeśli 800 zł jest na samą replikę, to dorzuć jeszcze 20 zł i masz podstawowy model M4 EA z lufa 14,5" na Zbrojowni. Do 1000 zł podobnie, dochodzą droższe modele EA z frontami RIS / free float. Do pułapu cenowego G&P i KA jeszcze trochę brakuje, ale moim zdaniem M4 EA jest wystarczająco dobra - tym bardziej na pierwszą replikę.

 

Z nie-eMek to seria CM.041 Cymy (MP5), RK Boyi (AK). Jest jeszcze wiele modeli G36, ale to już zależy co Ci się bardziej podoba.

 

Jak masz 1 tys. zł to możesz kupić M4 EA, a za resztę kupić gumkę, mosfet, kable, wtyczki i jeszcze pewnie trochę zostanie na kulki lub aku.

Edited by B-E-D-A
Link to post
Share on other sites

Czy któryś z moderatorów mógłby utemperować Didusia?

Używanie czerwonego jest zabronione przez innych niż mody itd ale pisze całkiem sensownie :icon_wink:

 

Z emek polecam na teraz EA/LS (evolution airsoft i lone star) i ii i i poradniki :icon_wink:

 

Za 800zł kupisz dobrego Rk boyia, kulki oraz ochronę oczu.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Czy któryś z moderatorów mógłby utemperować Didusia?

Że niby za co ? .

Używanie czerwonego jest zabronione przez innych niż mody itd ale pisze całkiem sensownie :icon_wink:

 

Z emek polecam na teraz EA/LS (evolution airsoft i lone star) i ii i i poradniki :icon_wink:

 

Za 800zł kupisz dobrego Rk boyia, kulki oraz ochronę oczu.

Co do czerwonego nie wiedziałem. A za pochwałę dzięki :icon_smile: Edited by Diduś
Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie panowie rozważę wasze propozycję poczytam i dowiem się tego i owego. Szkoda że nie ma systemu plusów to bym coś w zamian za informację dał. I teraz rodzi się pytanie którego AEG'a wybrać jeżeli możecie podajcie swoje za i przeciw.

1. http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_176&products_id=2004

2. http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_176&%20products_id=2005

Edited by Nilson
Link to post
Share on other sites

Tylko pamiętaj, że one nie mają baterii! Więc musisz doliczyć sobie z 60zł na batkę i 50-150 na ładowarkę (ceny ze Zbrojowni).

 

Pierwsza replika z linku ma prawie na pewno kable wyprowadzone do przodu, więc będzie mieć inny typ baterii niż druga (dual stick w kolbie). Ta trzecia ma pewnie też kable do kolby poprowadzone, ale tam już prawie każda bateria wejdzie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...