Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ciekawe Scenariusze


Recommended Posts

Witam.

 

Tak jak w temacie umieszczajcie tutaj wasze scenariusze, zacznę sam.

 

Miejsce akcji: Kambodża – Dżungla

 

Wstęp:

 

Dwa tygodnie wcześniej oddział amerykańskich żołnierzy został zdradzony przez swojego dowódcę, schwytany i przetrzymywany przez terrorystów w obozie w głębi dżungli. Gdy terroryści celowo popełniają błąd i zostawiają amerykanów samych ze sobą by ustalili plan ucieczki. Żołnierze amerykańscy jednak nie wiedzą, że największy przyjaciel dowódcy który ich zdradził jest w zmowie z terrorystami.

 

Cele Misji:

 

Drużyna A (Porwani żołnierze): w czasie ucieczki mają zdobyć broń, radio, żywność i mapa. Ukryć się w lesie i skontaktowanie się z Drużyną C.

 

Drużyna B (Terroryści): Przed ucieczką Drużyny A: Zabezpieczenie terenu oraz kontakt ze zdrajcą. Po ucieczce Drużyny A: Pościg drużyny A, wyeliminowanie Drużyn C i A.

 

Drużyna C (Oddział ratunkowy): Odnalezienie Drużyny A oraz eskortowanie ich do strefy bezpiecznej lub śmigłowca.

 

Przebieg Akcji:

 

Porwani żołnierze po wymknięciu się z cel muszą odnaleźć magazyn i zaopatrzyć się w broń, żywność i radio. Po zdobyciu cennych rzeczy natychmiastowo muszą się skontaktować ze sztabem i podać im swoje położenie. Drużyna A nie wiem, że w ich szeregach mają szpiega który co jakiś czas musi się skontaktować z terrorystami. W między czasie Ekipa ratunkowa ląduje w bezpiecznej strefie gdzie się przegrupuje i ruszy do natarcia. Terroryści nie przerywają poszukiwań. Drużyna C przekonuje się, że w całym lesie są posterunki terrorystów które muszą zlikwidować jak najciszej, żeby terroryści nie mogli skontaktować się z dowództwem.

 

Informacje dodatkowe:

 

Sorty mundurowe:

A - Marpat (ja tak sądzę)

B - Najlepiej plamy polskie lub inne

C - BDU

 

Ilość ludzi:

A – Maks. 5 osób (4 żołnierzy + zdrajca )

B – Min. 20 osób + dowódca z drużyny A

C – Maks. 16 osób (4 fireteamy po 4 osoby)

 

Atrybuty:

- Krótkofalówki

- Chaty lub namioty

- Skrzynie z żywnością

- Mapy lub ich imitacje

 

Jest to mój pierwszy rozwinięty scenariusz, więc komentarze mile widzane

 

POZDRO

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...