Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

 

Mam pytania odnosnie tej repliki:

 

1) Czy jest z metalu [wew. komponenty i zew. obudowa] ; [wyslalem maila do paru sklepow ale bez odpowiedzi]

2) Czy naprawde warto kupic bron za ok 700zl [juz z przesylka]

3) Gdzie mozna otrzymac zetelne informacje na jej temat[sklepy strony; gdzies byl link na firewolf czy jakos tak, ale nic nie znalazlem]

4) Czy istnieja jakies lepsze alternatywy za podobne pieniadze [czytajac forum zauwazylem Desert Eagle .50AE, czy on rowniez bylby dobra alternatywa?]

 

Wybaczcie takie [dla was] banalne pytania ale nie jeestem obyty w tych sprawach dlatego prosze o pomocc. Mialem sprezynowe mp5 gdy poszedlem na strzelanke [troche dostaslem w ciry od gaziakow i elektrykow] najbardziej przypadlo mi do gustu strzelanie w gore majac nadzieje, ze kulka trafi kogos po 30 metrach. Dlatego chece zainwestowac w bron, ale nie wiem czy dobrze wybieram.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Replika jest baaardzo plastikowa i zdecydowanie za lekka, za wyglad moge jej dac 3/10. Osiagow nei znam, ale zakładam, ze strzela jak inne gaziaki TM. Za takie pieniadze kupisz uzywanego AEGa, co napewno bedzie lepszym rozwiazaniem, niz GBB.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Długośc lufy to 180 mm, bliżej mu do mp5 niż innych pistoletów. Prze precyzyjnej lufie mogłby być interesujacy. Firma KSC hmm, no nie wiem czy należy go odrazu spisać na straty, osiągi mogą być niezle jak na pistolet, a wygląd to kwestia gustu. Czy ktoś go wogóle kupił i używa i może zdać relacjie z pierwszej ręki?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...