Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co myślicie o budżetowych m4 od cymy


Recommended Posts

Nie była taka sama, choćby ze względu na regulacje fps.

Posiadam taką od maja, przestrzelone ok. 4-5k kulek bez żadnych problemów. Regulacja fps to raczej bajer niż coś przydatnego bo trzeba się nakręcić imbusem sporo, a regulacja raczej nie daje możliwości np. cqb-las. W moim przypadku na max skręconej ok 405 fps, na minimum ok 375.

Poza tym niewiele się różni od modelu z 2013.

Link to post
Share on other sites

Eeeeeeh kolejny z wadliwą klawiaturą.

 

Cymowe eMki są opisane w dziale replik elektrycznych drugiej klasy. I to dość dobrze.

A w skrócie:

- mocno średnie wykonanie zewnętrzne. Luzy, trzeszczenia oraz nad i niedolewki często spotykane.

- cienki, nie tolerujący tuningu mocowego ger. Tuning jakościowy nieopłacalny.

- Niezła komora hopa. Ładnie współpracuje z dobrymi gumkami. Lufa taka sobie, acz wymiana na preckę nieopłacalna ( jak co można zastąpić lepszą jakościowo lufą stokową)

 

Ogółem cienizna, acz jak kupisz nie ruszaj gerboxa.

 

Nie koniecznie. Co prawda mam cm.007 ale wykonanie zew. uwarzam bez wiekszych wad, tak mam luzy w chwycie przednim (o ris'owany) dół sie bardziej telepał niż góra, luzy w kolbie i magazynku (orginalny tak latał i wypadał ze go wywaliłem odrazu) dokupiłem 5 hicapów od GFC i 5 midów od Boya siedzą znacznie lepiej w gnieździe ale potraktowałem je izolką dodatkową :icon_biggrin:. Natomiast spasowanie komory zamkowej i nabojowej (chyba tak to się nazywa) jest idealne, zero szczelin.

 

Ogólnie rzecz biorąc replika godna uwagi, niestety nie wiem jak z budrzetówkami. Polecam dołożyć i kupić cm.007 lub coś innego markowego.

 

Tak na marginesie:

replika generuje stabilne 410 fps na 0.2 - 370 na 0.25 a to tylko po wymianie gumki na G&G i dodaniu lipola redoxa, dziś tj. 17.10 będę odbierał po wymianie kabli na nisko oporowe + mosfet, doszczelnienie i ogólne przesmarowanie bo po 1.5 roku już się upominała o przegląd :icon_razz2:

Edited by miho82
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...