Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36c(g-001) boyi nie dziala nie wydaje dzwiekow


Recommended Posts

Cześć!

Jakieś 1 1/2 roku temu zaczalem swoja przygode z airsoftem. Na poczatku zajmowalem sie replikami sprezynowymi ale potem gdy uzbieralem kase /poniewaz w przedziale ok. 350 zl nie bylo replik sprezynowyc procz sniperow/ postanowilem kupic replike AEG. Po poszukiwaniach znalazle za 360 zl powyzszy karabin. Wszystko wydawalo sie ok wiec kupilem. Zaraz po zakupie pojawily sie problemy, poniewaz karabin nie strzelal, nie wydawal odglosow. Kiedy zadzwonilem do serwisu strony powiedziano mi zebym raz przykrecal, raz odkrecal srubke ktora znajduje sie pod chwytem. Jest to ta srodkowa srubka. I faktycznie przez 3 dni dzialalo potem pomimo krecenia dalej nic. Nie chcialo mi sie odeslac repliki do gwarancji i tak minal rok. Po roku (jakies 1,5 tyg. temu) zadzwonilem i postepowalem zgodnie z instrukcjami pana z serwisu . Jednak nic to nie dalo. Powiedzial mi zebym odeslal replike do gwarancji. Jednak gdy chcialem to zrobic ze smutkiem odkrylem ze termin gwarancji minal tydzien temu (od czasu zadzwonienia). Karabin nie wydaje zadnych dzwiekow, nic a kable przy baterii sie nagrzewaja. Jesli ktos wie czemu tak sie dzieje to prosze napiszcie.

Z gory dzieki :icon_wink

 

 

 

 

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Poczekajcie - chłopak jasno napisał że nagrzewają się kable - czyli styki działają. Napisz jaką masz baterię i czym ją ładujesz - podejrzewam że gówno-ładowarką z zestawu. Chyba tutaj bym doszukiwał się przyczyny Twojego problemu. Popytaj na forum to może ktoś z Twojego miasta użyczy Ci na chwilę napewno sprawnej baterii.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to ma jakies zdarzenie ale:

Z mojej bateri od zestawu urwal sie od jednej czesci kabelek wiec nie mogleem testowac karabinu nawet na tej baterii. Ale pomyslalem ze podepne bateroe przyloze kabelek do urwanego miejsca i bede próbował strzelac. Zrobiłem tak i po kilku nacisnieciach spustu z baterii wydostala sie iskra. Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale pisze bo taka sytuacja mi sie przed chwila zdarzyla

 

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

:) a czy jak wyjme gearbox to czy sa jakies problemy z jego wyjeciem a potem wlozeniem na miejsce, trzeba cos odpinac. Moze to byc wina jakiejs czesci bo jak ruszam karabinem to nad cwytem slysze jakby latala jakas srubka czy cos. Nie wiem co to moze to powod

 

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Jak podpinam baterie i naciskam spust to jest wyraznie inny dzwiek niz bez baterii tak jakby akumulator mial resztki sil

 

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

5fcde7db0897bdd33bc572a81394773b.jpg5752e759e12df0659572f6b3bbd7ca5b.jpg501f199ec2d350c1e48be2d0ec283d7c.jpg77d80a278b4f877253e4c84e97da0866.jpg8fffc22ceda60582b8593ed350e9c42f.jpg9ba3b9031adada482b0bf5b52262b190.jpg62016eda02f38140776f6305bf5a03a9.jpged09db6219ae8c8a6fd426b02c1f42ed.jpg

 

Oto zdjecia gearboxa po wyjeciu. Podzas strzelania nagtzeqa sie ta szara czesc w chwycie i oczywiście kable. Przy naciskaniu spustu w tym "szaraku" slychac jakby cos w srodku dzialalo.

Na ostatnim zdjeciu bayeria ktorej uzywam. Dostalem ja dzisiaj jeszcze nie ladowana bo mam tylkp ta ladowarke z zestawu

Link to post
Share on other sites

Odkręć czarną obudowę szarej części. Następnie przed otwór powinieneś zobaczyć zębatkę. Z boku zębatki, od tylnej strony, będzie taka zapadka. Podważ ją, tak żeby zębatka się na niej nie blokowała. Złóż i sprawdź czy działa. Jak nie będzie, to będzie wymagało otwarcia gb.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...