Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tippmann M4 Carbine Airsoft Rifle


Recommended Posts

Siemacho.

Firma znana mi z Magfedowego Paintballa, ciesząca się dobrą renomą w środowisku PB, ale hola hola ASG? ktoś coś słyszał widział rozbierał ? po przesiadce z PB na ASG szukam jakiegos gaziaka do 650-700$CAD (toronto) . Natrafiłem na owy sprzet , życzą sobie za to 650$ warte?

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Miałem okazję, grzebać w tej replice. System jest całkiem ciekawy. Brak elektroniki. Strzelanie przypomina aega z symulacją odrzutu, KWA, BOLT. Po wstępnym napięciu sprężyny (przeładowaniu), cofa się mały ciężarek, po zwolnieniu spustu ciężarek uderza w zawór i pada strzał, jednocześnie drobna dawka gazu cofa ciężarek i blokuje go do następnego strzału. Więc replika troszkę kopie w przód, ale nie jest to mocno odczuwalne. Strzela się z tego fajnie. Na początku w stocku było 400fps, po założeniu lufy 600mm wzrosło do 410. Zastosowanie teflonfixa na gumce HU dodało parę fps. Natomiast dalsze modyfikacje dały w ostateczności 520fps, a koszt to 1zł. Można to zmniejszyć do 250fps. Obecnie właściciel dokupił cylinder 490fps i tulejkę 50fps. Prawdopodobnie replika może mieć nawet 600fps. Regulacja odbywa się w samej replice, po ustawieniu prędkości można replikę okleić plombą lub dokupić specjalny pin tylny który nie pozwala karabinu otworzyć. Zasadniczą wadą jest szybkostrzelność na auto, mi udało się ustawić 10 k/s. Więc mało, ale są zestawy do poprawienia tego wyniku, myślę, że jest to do zrobienia. Całość jest zasilana z HP. Jak to karabinie gazowym skoki fps są na poziomie 30fps. Pasujące magazynki, zwykłe AEG

Link to post
Share on other sites

Halama

Podejdzie precyzyjna lufa w standardzie emek czy trzeba ja przyciąć ?

O wytoczenie heavy bolt mi właśnie chodzi.

Nie wiem czy w europie kos to produkuje a 80$ plus wysyłka za sworzeń z kołnierzem to lekka przesada.

Do uszczelnienia hopka dałeś zwykły teflon czy coś w płynie?

Które miejsce dokładnie uszczelnileś?

 

Qrde.

Obcina mi połowę postu. ..

Edited by drlecter
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...