Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw na start


Recommended Posts

Wiem że takich tematów jest już sporo, piszę bo jak na każdym rynku cały czas jest coś nowego, coś się zmienia. Szukam "zestawu startowego" do kwoty 2-2,2tyś, pomijamy tu oczywiście umundurowanie, buty itp. Potrzebna replika, ochrona twarzy-pełna, no i co jeszcze warto mieć? Doświadczenie w podobnych zabawach mam grając 5 lat w Polskiej Lidze Paintbala, ze względu na brak czasu zdecydowałem się na luźne strzelanki ASG dołączając do grona znajomych. Proszę o konkretne porady i odpowiedzi. Sprzęt powinien być praktyczny, z dobrym dostępem do części serwisowych, z góry dzękuje

Link to post
Share on other sites

Co Cię interesuje? Emki, rodzina AK, G36? Może coś jeszcze innego? Będziesz częściej strzelał się w CQB, czy lesie? Może dobrze by było zainwestować w replikę z systemem szybkiej wymieny sprężyny?

raczej las, rzadziej budynki. Rodzaj repliki czy to emki czy ak nie ma dla mnie większego znaczenia, raczej póki co wole skopić się na samej zabawie:)

Link to post
Share on other sites

Oj też byłem tego samego zdania. Byleby działało, a jak wygląda to drugorzędna kwestia. Później nie mogłem patrzeć ma moją replikę, tak mi się nie podobała. Więc może zastanów się co bardziej Ci się podoba. Przeglądnij http://airsoftphotos.net i google grafika - może coś Ci się nasunie. Co do ochrony oczu to warto zainwestować w produkty ESS lub Revision. Popatrz na http://www.armyworld.pl tam można dorwać jakieś fajne okulary czy google w dobrych cenach. Co do ochrony twarzy to dobre są wg mnie maski typu Stalker. dobrze chronią, a nie wzmagają parowania okularów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...