Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mam 3 dobre oferty na pierwszą replikę i nie wiem którą wybrać. ?


Recommended Posts

A więc szukam dla siebie pierwszej repliki do 350 zł i mam 3 dobre oferty używanych replik od znajomych:

 

1. Cyma 0.28 za 270zł

2. Spartac STR-12 za 330zł z 4 low capami wymienionym hop-upem, dystanserem, okablowanie, sprawdzonym gearboxem, i niektórymi częściami nie wymienionymi na metal

3. Spartac STR-12 za 270 zł prawie w ogóle nieużywany

 

Która ofertę będzie najkorzystniej wybrać ?

Link to post
Share on other sites

Znajomych to może mieć na facebooku nawet takich, których na oczy nie widział...

 

Kolega z ekipy kupił SRT-13. Używane. Mówił nam, że gość od którego to kupił praktycznie strzelał z tym jedna strzelankę.

Kupił to bodajże na internecie. No i gdy to kupił, przyszedł postrzelać, postrzelał 1strzelankę, na następnych już nie szło.

Po prostu replika strzelała co któryś strzał, i na odległości 10m, sprawdzali mu bardziej obeznani ludzie z ekipy, na innych batkach, magazynkach, rozkręcali mu wszystko, sprawdzali czy hop-up jest dobrze skręcony i nic to nie dało, a na serwis nie poszła, bo nie ma na to gwarancji ani nic, a na płatny nie odsyłał, i tak od 2miesięcy nie strzela się.

NIE KUPUJ UŻYWKI NA POCZĄTEK!!! On to kupił na początek.

Jeśli dużo nie możesz dokładać to masz:

40zł drożej http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg-2/cm-028a-tactical?from=listing&campaign-id=19

Mp5 Galaxy zawsze za 302zł było na Taiwangunie, ale teraz nie ma. Polecam.

 

I to by było tyle :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...