Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

koli z przyblizeniem jak na filmie


Recommended Posts

Cześć kumple.

Jestem baaardzo nowym użytkownikiem asg, kupiłem już swoja pierwszą replikę i zastanawiam się nad jakimś celownikiem. Mega spodobał mi się koli w takim samym stylu jak ten na filmie razem z tym bajerem odsuwanym na bok. Blacha niby mówi co to jest, ale ani trochę nie mogę go zrozumieć, jakieś domysły? Albo podobne propozycje?

 

Film podglądowy o co mi chodzi(3 minuta 8 sekunda się o tym zaczyna)

Link to post
Share on other sites

Nie chce jakiegos koli od chinoli, o ile da sie wyrwac taki do 200zl(na chwile obecna wiecej ladowac nie chce bo mam jeszcze sporo wydatkow) ale i tak dzieki ze staracie sie pomoc.

Pytanko numer duo: Czy znajdę to wszystko połączone w jedna całość tak jak jest to u niego, czy muszę wszystko robić sam oddzielnie?

Edited by Cmxku
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, jest to magnifier + kolimator. Jeżeli dobrze widzę to przystawka powiększająca (nie przybliżająca, niepoprawne nazewnictwo [magnifier]) jest (najpewniej) kopią tej dedykowanej do Eotechów.

 

Czemu on to nagrywał w piwnicy? Nic nie widać w ogóle :v.

Link to post
Share on other sites

Haha, chłopie - po pierwsze wszystkie te "koli" w sklepach Polskich pochodzą z tej jak nie podobnej stronie. Tak samo ludzie którzy ściągają i sprzedają taniej niż w sklepie mają z takich stron.

Po drugie to, co ma Blacha jest to pakiet kolimator + magnifier i prawdopodobnie kolimator ten, który Ci wysłałem. Prawdziwego takiego za 200 zł to Ty nie dostaniesz chyba, że paserstwo tudzież akcja rabunkowa gdzie kupisz kominiarkę i na paliwo za 200 zł dasz ;-)

Link to post
Share on other sites

Domyślam się ze za 200zl nie dostane bóg wie czego, z zamawianiem z ali mam na myśli to ze nie wiadomo jak te paczki są traktowane przez poczte, a tam jednak jest jakiegoś stopnia optyka tak. wole zamówić sobie z allegro, czy innego sklepu i dostać coś co będzie w pełni sprawne i potem nie kłócić się ewentualnie z chinczykiem że coś jest nie tak. Wszystkie kolimatory które widzę, i te magnefitery są na "sztywno", on ta ruchoma szynę pod to zrobił sobie sam, czy coś takiego tez jakąś sie profesjonalnie nazywa? Same kolimatory wiem ze maja być na sztywno, ale bardziej interesuje mnie ta ruchoma szyna czy jak to nazwac od magnefitera

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...