Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki M4


Recommended Posts

Hej. Aktualnie posiadam magazynki firmy Boyi do repliki M4 firmy G&G są metalowe i dłuższe niż oryginał co mnie trochę irytuje. Planuje wymienić na Pmag'a od magpula i moje pytanie jest takie: czy mimo ze to plastik wytrzyma upadek maga z 1,5m? A może możecie polecić coś innego co spelni moje oczekiwania (wytrzymałość i bezproblemowość ). jaka jest cena takich magpulli? czy ktoś był by tak dobry i zapodał jakiś sklep który ma je w swojej ofercie? :>

Link to post
Share on other sites

czy te kopie magpuli będą pasować do emki G&G? bo gdzieś czytałem ze są problemy np. w specnie, nie wiem jak to się tyczy emek markowych firm. czy te plastikowe magpule (kopie i oryginały) wytrzymałością jakoś dorównują stalowym magazynka BOYI? miałem plastikowego od CYMY i po upadku ( akurat na gruz) plastikowy magazynek w ładownicy pękł w pół przez co zakupiłem metalowe . nie chciał bym by to samo stało się z magpulem i jego pochodnymi, zwłaszcza ze cena plastiku zazwyczaj jest równa lub większa niż cena metalowego bojca.

Link to post
Share on other sites

Akurat używam w Specnie obydwu rodzajów i nie ma problemów. Sprawdzałem z G&G i także nie miałem problemów z pmagami Beta Project.

 

Wysłane z mojego SM-T311 przy użyciu Tapatalka

a jak Twoje wrażenia na temat wytrzymałości? jak np. upadki i skrajne przypadki ( podeptania, upadku na nie)wpływają na prawidłową ich prace? warto kupić chociaż by te podróby ?

Link to post
Share on other sites

a jak Twoje wrażenia na temat wytrzymałości? jak np. upadki i skrajne przypadki ( podeptania, upadku na nie)wpływają na prawidłową ich prace? warto kupić chociaż by te podróby ?

 

Magazynki się nosi ze sobą w ładownicach i wymienia w razie potrzeby. Chcesz skakać po nich czy co? Mają dobrze podawać i tyle.

Link to post
Share on other sites

 

 

Magazynki się nosi ze sobą w ładownicach i wymienia w razie potrzeby. Chcesz skakać po nich czy co? Mają dobrze podawać i tyle.

 

Żuczek jeżeli nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz. I dziękuje ze uświadomiłeś mi ze magi nosi się ze sobą i to w dodatku w Ładownicach ..... Gdyby nie Ty dalej bym ciągnął je za sobą na sznurku ...

 

Argawen:

mimo upadku na beton plastik nie pękał? chyba zdecyduję się i zakupie na początek 1 lub 2 te beta Project. :)

Link to post
Share on other sites

Ja mam Pmagi, rzucane kilka metrów w górę, twarde lądowania na betonie, szybkie padanie na brzuch (ładownice z przodu na PC) itp itp. Żaden się nie spsuł, żadnych pęknięć, podają jak podawały wcześniej. Ogólnie każdy magazynek zrzucony z 150cm powinien przeżyć. Są dostępne na Airsoftarmory.pl, ja brałem w czasie promocji po 5 dych za sztuke.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem to nieszczęście, że w metalowych low-capach Boyi po upadku na twardą powierzchnię pękały mi zaczepy (montujące element roboczy z obudową). Po sklejeniu kropelką działają ponownie bez zarzutu. Wytrzymalsze pod tym względem są w moim przypadku magazynki od CA i KA, którym upadki są niestraszne.

 

Z magazynkami plastikowymi mam dobre doświadczenie jeżeli chodzi o wytrzymałość na upadki. Polecam zwłaszcza Pmagi od Beta Project. Na temat tańszych się nie wypowiadam, bo ich po prostu nie używałem.;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...