Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podkładkowanie - problem z silnikową


Recommended Posts

Witam. Jak w temacie.

 

Jest to m4 ics i zębatki helikalne systemy

 

wcześniej były stock ics, lecz zamażyły mi się helikalne.

 

Więc tak przed podkładkowaniem owej silnikowe replika strzelał i było dobrze wypodkladkowane, NIC kompletnie nie wymieniane.

 

Aby silnikową wypodkladkować robię tak :

Lewa połówka GB na stół , do niej przykręcam chwyt pistoletowy, potem do tego silnik, i zębatki silnikowa , dokręcam silnik do momentu aż zębatka osi silnika będzie maxymalnie do zewnątrz zębatki silnikowej , ale jednocześnie nie wystaje poza nią- w tym momencie regulacja silnika jest gotowa

tylko sprawdzam luz wzdłuż osi zębatki silnikowej i dorzucam podkładki aż jest minimalny luz i gotowe.

 

 

 

 

Mam 2 emki ics i robilem tK samo i bylo ok.

A przy tej zębatce silnikowej helikalnej ZAWSZE jak bym nie ustawił luz na silnikowej to wyje. ..

 

Zębatka owa nie ma bicia na ośkach, ubytkow zębow etc, silnik wewnątrz chwytu ma luz wzdluzny

Po prostu z repliki wyjątek stok zęby i chciałem zacząć od podkładkowania silnikowe a tu zonk ZAWSZE wyje...

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

Zmień zębatkę silnika na inną, z tego co pamiętam, ICS dawał grubsze, większe zębatki. Może ona wymaga zmiany?

Z tego co wyczytałem to autor ma zębatki Systemy a nie ICS'a.

 

Z tego co kojarzę to zębatki Systemy helicalne maja zęby ułożone pod innym kontem niż cała reszta zębatek innych producentów, stąd o zamiennik słabo.

Link to post
Share on other sites

Tak . Ale zębatka osi silnika i zęby silnikowej które ze sobą ,,grają,, są takie same jak w zwykłych z prostymi nie gra roli helikale cy zwykłe . Może jakiś użytkownik systemki helikalnej coś doradzi...

 

Tak, jak seger radził zmienię zębatke osi silnika na elementa, jeśli patrząc po fotkach owej zębatki , to ta od elementa ma zęby przy podstawie szersze, a te od shs są węższe i to mi jakoś nie pasuje.

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...