Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur dla mniejszych


Recommended Posts

Roos dobrze prawi- azjatyckie rzeczy mogą pasować, ludzie wschodu są z reguły drobnej budowy i niewielkiego wzrostu.

Jedyna cywilizowana formacja jaka mi przychodzi na myśl to Tunnel Rats do których to kandydatów wybierano specjalnie ze wzgl. na małe rozmairy. Mundury to raczej by były X-Small / Short które niestety ale są rzadkie jeżeli chodzi o wymiar US. Rodzaj to TCU lub szukać Tiger Stripe. Polecam zapoznanie się z wymiarówkami google i przeliczanie na kalkulatorze cali na cm. Wolałem kupić mniejszy mundur (mieszczę się w skrajnie dolnym rozmiarze skali) który pasuje idealnie- nie jest za mocno workowaty ani za bardzo dopasowany. Nie jest to najtańsza opcja ale nie kosztuje też majątku.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tunnel_rat

Link to post
Share on other sites

Ja akurat się nie zgodzę. Zawsze wolałem mundur rozmiar, albo dwa większy. Dłuższe spodnie nie wypadają z butów, a bluza ma dla mnie odpowiednio długie rękawy. Nie widać tego, że jest za duży jak założysz na siebie trochę szpeju.

 

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Myślę nad kupnem wiatrówki na leśne strzelanki. Ale zastanawiam się czy nie będę za bardzo odbiegał od reszty uczestników.

Może trochę się zastanów, czy bezpieczne jest strzelanie do ludzi z wiatrówki. Nie wiem skąd niektórzy mają tak głupie pomysły, jeżeli chcesz się strzelać to kup replikę. Nigdy nie uwierzyłbym, że napiszę tak oczywistego posta...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...