Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bart_a prawie 2 miesiące oczekiwania


Recommended Posts

Super, to czekam na paczkę.

 

Dane do przelewu daję na PW.

 

EDIT:

 

W końcu ustaliłem, że dorzucę ten rabat, a potem stwierdziłem, że podbiję stawkę i dam tłumik - miał być to tłumik komorowy za 150zł o czym Techman nie wspomniał.

 

Powiedziałem żebyś dał tłumik najzwyklejszy żeby tylko paczka wyszła tego samego dnia, bo stwierdziłeś, że jeszcze ustalimy pod co ma ten tłumik być, że ma komory tylko do połowy, o jakimś zdejmowaniu wymiarów z lufy do tłumika, o dorabianiu z jakąś stabilizacją lufy itd... więc nie zdecydowałem się na "tłumik za 150 zł z komorami"... bo już nie miałem czasu na te zabawy.

 

Nie rozumiem tylko trochę frustracji akurat tym, że nastąpiła taka rzecz

 

Frustracja jest z powodu tego, że ta rzecz wystąpiła po którymś tam już terminie wysyłki, zwłaszcza, że od kilku dni mówiłeś, że już paczkę wysyłasz, a potem powiedziałeś, że od kilku dni szukasz nowego receivera... Czyli po prostu mydliłeś mi oczy...

Edited by TechmaN
Link to post
Share on other sites

Paczka została wysłana omyłkowo na adres brata, który jest adresem z przelewu. Poszedłem na pocztę udało mi się złożyć żądanie zmiany adresu przed doręczeniem, ale mimo to paczka dotarła na tamten adres. Jeśli dystans 10 km do brata to droga nie do przebycia to niech wyślę do Ciebie tą replikę - za paczkę też Ci zwrócę.

Link to post
Share on other sites

Jeśli dystans 10 km do brata to droga nie do przebycia to niech wyślę do Ciebie tą replikę - za paczkę też Ci zwrócę.

 

Nie chodzi o dystans tylko o czas... jak już od miesiąca wspominam (a z resztą dystans od mojego miejsca zamieszkania to prawie 40 km... ale co tam) - już nic mi nie musisz zwracać, najchętniej szybko zapomnę o najgorszej transakcji w moim życiu...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...