Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bart_a

Użytkownik
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

5,862 profile views
 1. Problemów z PW ciąg dalszy - kontakt mail
 2. Co najmniej 160 guardera? To ile na tym ASP wychodzi fps, że w ogóle istnieje potrzeba wstawiania mocniejszej sprężyny niż 160-ki guarder?
 3. Dodam tylko, że sprężyna na której są te wyniki, to dokładnie odpowiednik 160-ki guarder pod względem wymiarów i materiału.
 4. Odzyskałem dostęp do PW - można usunąć temat.
 5. Wszystkich, którzy próbuję się skontaktować ze mną w temacie replik wyborowych, proszę pisać na : ataman.bartlomiej@gmail.com Nie mam możliwości wejść w PW, nie dostaję powiadomień itd. od momentu "dobrej" zmiany na WM...
 6. Wszystkich, którzy próbuję się skontaktować, proszę pisać na : ataman.bartlomiej@gmail.com

   

  Nie mam możliwości wejść w PW od wspaniałej zmiany na WM.

 7. Nowa seria ASPro prawdopodobnie na żadnym secie nie da 570 fps, bo poszli w dół ze sprężynami. Natomiast na starej 150 (sprzedawanych tak do połowy tego roku) spokojnie nawet okolice 600 da się uzyskać. Z resztą mierzcie grubość drutu, to będzie wiadomo, która macie. Nowe mają 1,4mm.
 8. Ta Aresa ma mechanizm spustowy jak pozostałe MSR, a zespół cylindra najpewniej zbliżony do VSR. Komora HU w MSR-ach ujdzie, ale po przeróbkach. Poza tym funkcjonalny magazynek w oryginalnym miejscu wygląda fajnie i dodaje realizmu, ale pod względem niezawodności tego rozwiązania już tak fajnie nie jest. Cyma jak to cyma - jak to wyżej zostało wspomniane, kluczowa jest komora HU. Komora będzie w miarę ok to i replika się do czegoś nada.
 9. Snajperka "na popych" to lekkie nieporozumienie. Jeśli nie planujesz innego napędu niż sprężynowy, to wg mnie to już na starcie bardzo duży minus. Tak jak wspomniał mikadorus : na stocku to przeładowanie wygląda sprawnie, ale przy sensownej dla snajpera sprężynie mogą być kłopoty. Odrywanie stopki od ramienia w związku z pchaniem repliki do przodu, czy wręcz opuszczenie repliki w dół, żeby ścisnąć sprężynę, czyli dłuższy czas pomiędzy strzałami - niby pierdoły, ale potem w praktyce ma to znaczenie. Choć nie powiem, replika fajnie się prezentuje.
 10. Replika trafiła do mnie na serwis i po rozłożeniu na części pierwsze mogę opisać dokładnie jak wygląda stan. Mianowicie replika posiadała swój przebieg i nadawała się do generalnego przeglądu włącznie z wymianą pewnych elementów. Co do przeglądu wykonywanego przez sprzedającego, być może był on wykonywany, ale na zasadzie rozłożyć, złożyć, oddać parę strzałów i z głowy. Po pierwsze w mechanizmie spustowym trzeba było wymienić sprężynkę, bo to ona była główną przyczyną wadliwego działania repliki, a nie nie dokręcenie. Ogólnie replika miała spore nieszczelności, z którymi wiązały się i
 11. http://www.airsoftshop.be/en/tokyo-marui-vsr-10-g-spec.html Tutaj klient zamawiał ostatnio. Przesyłka była gratis, więc cenowo wychodzi praktycznie jak w SPC.
 12. Paczka została wysłana omyłkowo na adres brata, który jest adresem z przelewu. Poszedłem na pocztę udało mi się złożyć żądanie zmiany adresu przed doręczeniem, ale mimo to paczka dotarła na tamten adres. Jeśli dystans 10 km do brata to droga nie do przebycia to niech wyślę do Ciebie tą replikę - za paczkę też Ci zwrócę.
 13. Jako, że dopiero wczoraj wieczorem dostałem link do tematu, to teraz się odniosę. Termin był przesuwany wielokrotnie i wydłużyło się to wszystko - jest to moja wina i nie będę tego usprawiedliwiał. To zlecenie jak i z 2 innych dotyczył ten sam problem tj. były w większej części zrobione, ale brakowało mi chronicznie czasu na ukończenie. W końcu ustaliłem, że dorzucę ten rabat, a potem stwierdziłem, że podbiję stawkę i dam tłumik - miał być to tłumik komorowy za 150zł o czym Techman nie wspomniał. Generalnie replika była by w tamtym tyg. odesłana, tylko wystąpiła przy teście wspomniana
 14. Co do moich części, to polecam ogólnie repliki te które są na zestawach od 2013, bo od tamtego czasu gdzieś zacząłem je ulepszać. Po fotce widzę, że to raczej nie jest jedna z tych nowszych wersji - trzeba by więcej zdjęć. Ogólnie to zestawy te starsze w większości przypadków da się zupgradować do wyższej wersji. Fpsy mogą być niskie i ze względu na jakąś małą nieszczelność na głowicy i na komorze, jak i może być to wersja pod sprężyny 7mm, czyli te słabsze. Sumując nieszczelności i ubicie sprężyny kilkuletnie, może mieć te 520 fps.
 15. Wymiana sprężyny na jakąkolwiek inną niż stockowa wystarczy, ale do rozwalenia stockowych części. Niestety, ale trzeba wymienić cały zespół cylindra i przy mocniejszej niż 150 spr. też i na pewno mechanizm spustowy. Do tego dochodzi wymiana komory, żeby była możliwość założenia lufy AEG. Właśnie przeprowadziłem kompletny tuning tej replik z wymianą w zasadzie wszystkiego, w tym robiony pod tą replikę mechanizm spustowy - wkrótce jakaś mini recka tego się pojawi. Komorę zastosowałem taką jak w L96 przy czym po przeróbkach, które przekraczają możliwości przeciętnego warsztatu majesterkowicza
×
×
 • Create New...