Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 chwyt kątowy czy pionowy?


Recommended Posts

Osobiste preferencje zwyciężają każda złotą poradę :D Ja np. wole pionowy bo mi wygodniej, przy kątowym bolał mnie nadgarstek. Przy pionowym mam wrażenie większej naturalności. Ale chwyt pionowy też mnie denerwuje, jeśli chce strzelać przez jakis mniejszy otwór, bo wtedy bardziej przeszkadza niż kątowy. Mój kolega upakował na replice oba i twierdzi, że tak mu najlepiej. A jak chcesz być tacticool ;) to możesz jeszcze chwyt pionowy przyczepić z boku. I wbrew pozorom nie jest to takie głupie jak sie może wydawać, Instructor Zero testował taki chwyt i miał o tym dobrą opinię. Pozdrawiam.

https://www.youtube.com/watch?v=CptrBPTjuTs

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Lekki odkop, ale lepsze to niż nowy temat:

Jak się ma kwestia chwytu kątowego do montażu/używania przycisku od latarki? Wygodnie się "klika"? Generalnie wolę chyba kątowy, ale operowanie palcem wskazującym, analogicznie do naciskania spustu, wydaje mi się naturalniejsze w przypadku chwytu pionowego. Niestety nie ma gdzie tego sprawdzić, dlatego zależy mi na opiniach kogoś, kto próbował.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...