Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odesłanie paczek do WGCShop, Chin, HK, Taiwan etc.


Recommended Posts

Poczta polska, listem poleconym. Po wysłaniu listu musisz wysłać paypalowi skan itp w tym systemie darmowego zwrotu, a oni wtedy czasem zwracają koszt odesłania.

 

ogółem nie polecam odsyłania - na ~6 odesłanych przesyłek za 4 nie dostałem ani grosza zwrotu bądź zwrot częściowy - chińczyk ucieka się do najróżniejszych forteli, byle wykazac, że odesłałeś niekompletny przedmiot albo nie wszystkie przedmioty. a paypal nie jest nigdy po stronie kupującego.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź

 

W tej chwili czekam na maila zwrotnego na moje pytanie do WGC Shop czy zagwarantują mi zwrot kosztów odesłania. Chociaż jestem świadomy że nawet odpowiedź pozytywna nie da mi gwarancji.

 

Gdyby cała sytuacja była z mojej winy to jeszcze bym na to machnął ręką, ale przedmiot był źle opisany na stronie i tylko dzięki temu kupiłem. Po wymianie kilku maili przyznali się do błędu i poprawili nawet opis.

 

Ale tak jak piszesz obawiam się że się tylko bardziej wkurzę jak odeślę.

Link to post
Share on other sites

Nie załątwiaj tego mailowo - to nie ma żadnej 'mocy sprawczej'. Zrób im spór poprzez paypal, i tam od zera opisz wszystko, i zaporponuj czego żądasz:

- całej kasy pod odesłaniu

- zwrotu częściowego (musisz podać kwotę), a przedmiot zostaje u Ciebie

 

jeżeli będziesz mailowo załatwiał, to po odesłaniu nie odstaniesz ani grosza. miałem tak już niestety. paypal jest jedyną podkładką.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...