Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, nadszedł czas na kupno bocznika z racji zbyt mocnej repliki głównej. Chciałbym wydać nie więcej niż 1000zł za replikę, dodatkowy magazynek i kaburę. Full metal, oczywiście blow back, najlepiej CO2 ale GG też ujdzie.

 

Z czytania na ten temat dowiedziałem się głównie "Jak cię stać to bierz TM'a", jednak koniecznie upieram się przy replice full metal.

Może ktoś coś polecić? I czy ewentualnie jest opcja kupna tm'a i zmiany części na metalowe bez wydania drugiej ceny repliki :icon_razz2: ?

 

Narazie w oko wpadła mi ta replika:

http://gunfire.pl/pr...KP1911-CO2.html

 

:icon_exclaim: PS.

Wycinek tutejszego regulaminu:

Prosimy, by nie zakładać w tym dziale wątków o charakterze "Jaką replikę wybrać?" - ich miejsce znajduje się w dziale "Jak zacząć".

Wycinek regulaminu działu "Jak zacząć":

Dział "Jak zacząć?" stanowić ma miejsce, w którym początkujący gracze mogą dopytać się o szczegóły związane z rozpoczynaniem Airsoftowej przygody. [...]

Wątki zakładać mogą wyłącznie osoby znajdujące się w grupie użytkowników "Nowi" - czyli zarejestrowane nie dłużej niż 3 miesiące.

 

Nie jestem nowy ani w airsofcie, ani na forum. Czy to oznacza, że mając powyższe pytanie utknąłem w dziurze forumowej czasoprzestrzeni? :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Tylko że TM + konwersja alu to już koszt ~1300-1400 pieniędzy. A gdzie tu dodatkowy mag, skoro budżet jest do 1000pln? (tak się włączam do rozmowy, bo sam planuję w przyszłości zakup jakiegoś gaziaka w podobnej cenie :icon_wink: )

 

Nie wiem jak ty, ale wolę kupić raz a porządnie. Miałem sporo chińskich klamek, i żadna nie dorównywała do TM.

Z budżetem 1000zł nie kupiłbym nic poniżej. CO2 jest fajne, ale szybko morduje zamek i flaki.

Jak nie TM to może stark arms glock CO2. Ma zamek alu, a niektóre nawet stalowe. Cena też coś ~1000zł.

Link to post
Share on other sites

Miałem tego colta KJW, całkiem fajna zabawka. Nie miałem z nim jakiś większych problemów, BB był całkiem niezły (nie wiem jak to wygląda w TM i innych hiendowych klamkach).

Po każdej strzelance w domu siadałem, rozbierałem, czyściłem, smarowałem etc.

Mało go używałem przeważnie leżał raczej w kaburze ale zawsze tą jedną kapsułę sobie wystrzelałem jak nie do kogoś to po prostu 4fun :D

Po jakimś czasie stwierdziłem, że nie używam go dostatecznie często/znudził mi się więc go sprzedałem dalej.

Link to post
Share on other sites

Ja bym ci polecił takie:

1. KSC M1911A1 Colt CO2 Full Metal (macałem, nie strzelałem, ale widziałem dobre recenzje, zastanawiałem się nad kupnem).

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=1896

2. Stark Arms S17 Match Series (posiadam, jestem bardzo zadowolony, tylko to nie full metal, bo korpus niemetalowy)

http://www.airsoftarmory.pl/pl/p/Stark-Arms-replika-custom-G17-Co2-silver/1010

3. Cokolwiek TM i wymiana zamka na metalowy.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No to wychodzi na to że chyba jednak wezmę te TM'ke, a kiedyś może przerobie na metal.

Tylko teraz jaki model? Jeśli nie mam szczególnych upodobań, to nasuwa mi się pytanie:

Czy któryś model jest w jakiś sposób lepszy od innych? (colt, beretta, glock itd?) z racji konstrukcji, ergonomii, długości lufy, dostępności części czy czego tam jeszcze?

Edited by godziu88
Link to post
Share on other sites

Hmm no jak uważasz, pamiętaj, że TM to tylko greengas, więc w zimie nie postrzelasz. A jeśli już TM to myślę, że najlepiej Hi Capa albo Glock, bo najwięcej części customowych do dostania. No i na przykład Glock nigdy nie będzie full metal - tak jak ostra wersja nie jest. Pozdrawiam.

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...