Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMka cymy czy spartac?


Recommended Posts

Hej!

Wkręcam w ASG świeżaków i niestety "musi być eMka".

Obie firmy oferują taniutkie eMeczki z całkiem całkiem bebechami więc się zacząłem zastanawiać które z nich dłużej pożyje (bo to jest aktualnie najważniejsze, osiągi na drugim miejscu).

Ktoś miał do czynienia oby dwoma i może powiedzieć coś na ich temat?

Ja wiem "każ im kupić giete albo kałacha, albo co", ale temat założyłem ze względu że sam się zastanawiam która z nich to mniejszy shit.

Prosiłbym też o konkret argumenty jeśli zna ktoś bebechy tych replik.

Sam wiem o tym że cymka ma na 100% lepszą prowadnicę sprężyny i przekonująca jest cena <400zł a nie jak w przypadku spartaca >=400zł który jednak wydaje mi się zrobiony lepiej zewnętrznie.

Link to post
Share on other sites

...

Sam wiem o tym że cymka ma na 100% lepszą prowadnicę sprężyny i przekonująca jest cena <400zł a nie jak w przypadku spartaca >=400zł który jednak wydaje mi się zrobiony lepiej zewnętrznie.

No cóż, osobiście nie uważam że full plastikowe body w eMkach jest oznaką lepszego wykonania zewnętrznego. U mnie też świeżaki chcieli koniecznie eMki, kupili spartaca, szybko zmienili ale niektórzy mają je jako repliki zastępcze lub gdy komuś trzeba pożyczyć.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie plastik spartaca jest straszny. Aczkolwiek plastikowe body w emce dragona już znośne, i można zrobić z tej emki fajnie rzeczy, m4 pistol i tym podobne :icon_smile:

 

@Edit

Tak wiem że pytanie było o cymę, ale to podobny próg cenowy z tego co pamiętam, a nie miałem styczności z plastikowymi emkami cymy.

Edited by Alanos
Link to post
Share on other sites

Zerknij do recki na portalu. Mi wydaje się, że to jedno i to samo.

 

Czytałem recke spartaca. Końkretna i dużo informacji.

Jednak Cymki były testowane "wyższe" modele i nie je chciałem porównywać, tylko te taniutkie full plastic.

 

@Elco

Lepsze od cymkowych, nie znaczy dobre ;).

Link to post
Share on other sites

No, ale zobacz na zdjęcia. W GB jest to praktycznie to samo. Bardzo prawdopodobne, że repliki schodzą z jednej taśmy. Ponadto Spartac nie ma żanego modelu w swojej ofercie którego nie miałaby Cyma. Oczywiście to tylko moje domysły.

 

Nie no jest parę których na wzajem nie mają (srt-15, cm515).

A z bebechami masz rację, jak już mówiłem: zauważyłem tylko różnicę prowadnicy na korzyść cymy.

 

@Elco ja wiem... ale już nie ta cena i w tym temacie nie chodzi o "jaka eMka do..." tylko porównanie tych dwóch.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...