Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki sprzęt dla rusofila.


Recommended Posts

Jako użytkownik kamizelki M22 Tarzan uważam, że nie powinno się jej polecać. Tym bardziej w cenie na frontowcu. Lubię tę kamizelkę, bardzo mi się ona podoba, ale 200pln za nią to ździerstwo. 130pln to rozsądny max za tę jakość i użyteczność tej kamizelki. Raz ją nawet podarłem przy zakładaniu, ale zszyłem ją dając po chamsku kilkanaście szwów i się trzyma. Do tego trzeba odpruć "środkowe" ładownice i doszyć tam kawałek materiału, ponieważ normalnie mieści się tam 1,5 a nie 2 magazynki. Po modyfikacji można przenosić 8 magów do AK. M22 polecam tylko i wyłącznie jeśli komuś się faktycznie ta kamizelka podoba. W kamuflażu "Lies" jest koszerna (z tego co sam widziałem na zdjęciach, to pasuje bezproblemowo do drugiej wojny czeczeńskiej i konfliktu w gruzji 2008). Jeśli jednak chce mieć "cokolwiek ruskie w cyfrowej florze" to polecam powstrzymać się z zakupem i zbierać, by później kupić raz a porządnie.

 

Ogółem, jak chce sukę i kamizelkę do 1000pln, to na jego miejscu wziąłbym AKS74U od Force Core*, a pozostałe 250pln zaoszczędził i przeglądał komis na np. Rusmilu.

 

*najfajniejsza wersja stała za ~740 pieniędzy, ale teraz wywiało je ze sklepów. Trzeba by poczekać na dostawę.

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...