Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hudy01

Użytkownik
 • Content Count

  357
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Hudy01

 1. Hudy01

  AK [E&L]

  Brutalna siła i agresja. Postaw kałacha na stabilnym stole, mocno go zaprzyj, żeby się nie ruszał, a następnie wcisnąć szczerbinkę do środka śrubokrętem płaskim. Ale ostrożnie, bo łatwo się poharatać przy tym.
 2. Znalu, staliwa i żenująco niskiej jakości sklejki*
 3. Pozostaje odłożyć zakupy w czasie i pozbierać więcej pieniędzy. Serio, teraz jak jest stalowe G3 to nie ma sensu inwestować w dinozaury od tm i ca/
 4. Z tym extremestore to radzę ostrożnie. Znajomy wysłał do nich (rok albo 2 lata temu) stg i mg42, to odstawili taką manianę, że jak dla mnie są spaleni.
 5. Nie wiem jak masz rozwiązany selektor w tym "customowym berylu", to może być uciążliwe w montażu silnika. No i jak to jest custom, to w ogóle sprawdź, czy jest prosty, czy siedzi osiowo etc. Rozejrzyj się za silnikami Polarstar, np. P* Jack, P* F2 albo P* FE. Warty uwagi jest również Raven.
 6. Nie ma ani na TG ani na "alle" -.-
 7. Żeby tylko szło je gdzieś w Polsce dostać...
 8. Po prostu wsadź dobrą lufę, zamontuj flathopa i dobierz odpowiednio ciężkie kulki. W swoim AKSU na 310fps na odmierzonych 50m mam 7/10 trafień w cel 50x50 cm, płaskim torem lotu. Lepiej dopieścić replikę niż bawić się w dalmierze.
 9. No cóż, dobra, tania emka to granica 850zł za emkę EA.
 10. Haczyk jest taki, że butla 200bar na nic się nie przyda. Potrzebujesz 300bar. A druga - koleś wysyła napełnione butle? To coś śmierdzi, coś jest nie tak. Nikt nigdy nie wysyła pełnych butli pod ciśnieniem.
 11. Jak masz blisko siebie punkt, gdzie możesz nabić butlę, to bym matki nie kupował. Ja kupiłem, gdyż w okolicy nigdzie butli nie nabiję. Z 15l butli (która tak naprawdę ma 13l) nabijam już 2 miesiąc i nadal jest tego powietrza sporo. Skoro różnice w cenie między 6, 10 a 15l to 100zł, to lepiej już kupić większą. Za nabicie butli 15l zapłaciłem w paintballowym ~25zł. Butla 15l jest wysokości podobnej do tej 6l, tylko grubsza. Też myślałem o wożeniu butli w samochodzie, ale jednak jak już to mam ustawione w garażu, to nie chce mi się tego ruszać. To zbyt niepraktyczne i ciężkie żeby się z tym
 12. Jest temat o glocku WE. To to samo co inne glocki, tylko zamek i lufa zewnętrzna dłuższa. Mój ma przebieg około 3k bez awarii
 13. Hudy01

  AK [E&L]

  Kilka stron wcześniej rozpisywaliśmy się o tych magach.
 14. Kopie T1 Micro są dosyć udane.
 15. Thor, skoro tak się znasz na wszystkim, a on się myli, to czemu po prostu nie obalisz tego co gada konkretnymi argumentami, tylko robisz z siebie janusza airsoftu? Bo skoro się znasz na tym, a wszyscy inni się mylą, no to nie powinieneś mieć problemu z rzuceniem konkretnymi argumentami, które zakończą dyskusję. No chyba że to kolejny temat w stylu "snajperki 800fps bez hu"
 16. Hudy01

  AK [E&L]

  W końcu popsułem E&La - w moim AKMie poszła pneumatyka. Szczelności nie ma za grosz, przy każdym strzale sprężyna dzwoni jak chora, a huk uderzania głowicy o szkielet jest ogromny. Co ciekawe, zasięg ma niecałe 40m przy 230fpsach xD Trochę mu to zajęło zanim padł, przebieg przestałem liczyć po 100k. No nic, przyjdą fundusze to będę robił :icon_biggrin:
 17. EMG to rebrandowane Dytaci - dobrze kojarzę? Niech ktoś mnie poprawi w tej kwestii. Skoro wpadły mu w oko Krytaci i VFC, no to znaczy że to kolejny emkowicz, więc nie polecałbym mu ani G3 ani kałachów e&l i lct. Przeczytaj tematy o emkach krytaca i vfc. To dobry wybór.
 18. To następnym razem jak będziesz widział jak ten well strzela, to wiedz, że cm.028 strzeli 2 razy dalej i celniej. A Beryl ASG z łucznika to syf nie warty swojej ceny :/
 19. Emki EA to tutaj http://zbrojownia.linuxpl.com/index.php?cPath=23_176
 20. Te cymowskie kałachy, jak są w promocji i cena zaczyna się od "6xx" to nawet ciekawa opcja. Bez promocji to ździerstwo. Masz budżet 900zł to kup replikę za tę cenę, a nie "podstawowy kolimator". Po cholerę Ci "podstawowy kolimator", który zapewne będzie jakimś badziewiem? 850ziko i masz piękną emkę EA, i 50ziko na wybór gumki HU.
 21. A czy ci znajomi mają jakieś hobby poza piciem alkoholu/oglądaniem piłki nożnej/graniem w gry komputerowe? Bo tego typu rzeczy mówią w 90% ludzie bez zainteresowań.
 22. Szukaj milsimowych imprez. Tylko najlepiej takich, gdzie nie ma "trup = koniec grania" - trochę głupio byłoby jechać X kilometrów na 24h strzelanie i zginąć po 30min.
 23. Hudy01

  AS VAL [LCT]

  Mam podobne przemyślenia, ale fanboje LCT od razu zjadają za takie opinie. Ogółem King Arms ma niedługo pokazać swojego wała, więc będzie alternatywa (pomijam NPO za miliony monet)
 24. Ehhh... 90% "społeczeństwa" biegało z 028 może 15 lat temu. Przejdź się na dowolną strzelankę - 80% ludzi ma jakąś replikę emki, a cm028 to ma może "jeden lub dwóch co niedawno zaczęło". Tak to wygląda z obserwacji, więc zwrócenie uwagi, iż "nieoklepana replika" i "emka" się wzajemnie wykluczają nie jest uszczypliwe.
×
×
 • Create New...