Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

APS ARS 115 - seria nurtujących pytań .


Recommended Posts

Cześć ,

Po sporej przerwie od ASG chciałbym znów zaopatrzyć się w replikę.

Lecz rynek airsoftowy poszedł bardzo do przodu , co powoduje wiele zamieszania w głowie osoby , która już coś wie na dany temat ale ma sporo wątpliwości.

 

Może zacznę od samego linku : http://www.taiwangun...&campaign-id=14

 

I teraz seria morderczych pytań :

1) Czy ktoś posiada ową replikę i jest z niej zadowolony ?

2) Jak wygląda kwestia tuningu , bo jak na chinola 1200 zł to już coś. (jaka to klasa repliki ? Bałem się wrzucić do tematu replik l kasy bo bym został zlinczowany. ) Wiadomym jest , że trzeba zacząć od lufy precyzyjnej , fajnej gumki i komory , ale tu pojawia się problem gdyż posiada ona nietypową długość bo 390 mm .

Jedyną , którą znalazłem jest dedykowana pod AK (to jest nieistotne , domyślne ?)

http://deltashop.pl/...-do-replik.html

Toteż kieruję prośbę o porady i linki , widziałem też nowe bajery r- hopy itp. i ciekawi mnie czy do tego można to zastosować .

3) Nie ukrywam , iż bardzo przekonuje mnie jej wygląd ale jeśli aspekt łatwego tuningu odpada ( jest tu też trochę inny gearbox ponoć zgodny z tym podstawowym ale kto to wie :icon_eek2: ) to prosiłbym o jakieś inne propozycje.

Edited by borowa1516
Link to post
Share on other sites

Emki APS poszły do przodu. Są zrobione lepiej niż poprzednie serie. Jeżeli chodzi o tuning, to dużo nie trzeba. W stocku jest lufa 6.04, która faktycznie trochę daje, ale jednak nie umywa się do PDI. O lufach raven jest temat, użyj szukajki. Co do długości, to możesz dać krótszą, lub dłuższą, w eleltrykach znaczeniea jakość, nie długość lufy.

 

Około 300zł z ceny repliki, to koszt malowania. Możesz wziąć wersję czarną i oddać koledze z forum (jego ksywka zaczyna się chyba na W. Sorry, ale nie pamiętam :P). Wyjdzie taniej.

 

W stocku replika daje radę. Warto jednak wymienić smary w GB, uszczenić głowicę cylindra i zrobić teflonfixa. Zwiększy to powtarzalność strzałów.

 

Gearbox wygląda identycznie jak zwykły, więc nie mam pojęcia, dzięki czemu ma być lepszy.

Link to post
Share on other sites

Emki APS poszły do przodu. Są zrobione lepiej niż poprzednie serie. Jeżeli chodzi o tuning, to dużo nie trzeba. W stocku jest lufa 6.04, która faktycznie trochę daje, ale jednak nie umywa się do PDI. O lufach raven jest temat, użyj szukajki. Co do długości, to możesz dać krótszą, lub dłuższą, w eleltrykach znaczeniea jakość, nie długość lufy.

 

Około 300zł z ceny repliki, to koszt malowania. Możesz wziąć wersję czarną i oddać koledze z forum (jego ksywka zaczyna się chyba na W. Sorry, ale nie pamiętam :icon_razz:). Wyjdzie taniej.

 

W stocku replika daje radę. Warto jednak wymienić smary w GB, uszczenić głowicę cylindra i zrobić teflonfixa. Zwiększy to powtarzalność strzałów.

 

Gearbox wygląda identycznie jak zwykły, więc nie mam pojęcia, dzięki czemu ma być lepszy.

Rzeczywiście nie zwróciłem uwagi na tą czarną wersje , która jest dużo tańsza a i tak mam zamiar tam zmieniać bebechy. :icon_smile: Bardzo dziękuję !

Edited by borowa1516
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...