Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Uwaga na arol1345 z OLX!


Recommended Posts

Witam, chciałem wszystkich ostrzec przed użytkownikiem portalu OLX o nicku arol1345. Kupiłem od jegomościa replikę CM 031 i przelałem pieniądze 27.01.2016 i na replikę lub zwrot pieniędzy do dziś. Po kilku dniach od rzekomego wysłania repliki dostałem wiadomość, że replika wróciła do Niego, ponieważ paczka nie została odebrana (choć wysłał paczkę na sklep w którym pracuję od 7 do 17). Potem miał wysłać replikę po raz drugi, lecz tego też nie zrobił. Po wielu wiadomościach na FB i OLX odpisał że odeśle mi pieniądze, ale te wiadomości też nie pomogły. Pisałem też do jego znajomych i odzew z jego strony był natychmiastowy (napisał że wyśle mi pieniądze, bo zaczynam po jego znajomych już pisać), ale zaskoczenie - dalej nic. Będę pisał dopóki nie odeśle mi tych 150 złotych. Jakby ktoś miał jakiś pomysł jak to zakończyć niech napisze. Także radzę uważać na kogoś kto dam wam dane na Arkadiusza A.

 

Pozdrawiam Michał

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...