Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Głuchy dźwięk przy strzale, kulki nie lecą.


Recommended Posts

Dzień dobry. Około tygodnia temu zakupiłem replikę CYMA 028C. Replika strzelała do tej pory normalne nie było z nią problemów. Chodź długo nie strzelałem może 3x po 10 min. Wczoraj postrzelałem chwilę do tarczy w domu i nagle coś siadło. Replika nie wyrzuca kulek z podpiętym magazynkiem a dźwięk gearboxa jest jakby przytłumiony. Nie zwracałem uwagi czy było tak wcześniej ale gearbox strasznie się tam telepie jakby miał się rozpaść, może mi sie wydawać tylko. Próbowałem kilka porad z internetu rozładowałem i załadowałem magazynek, poruszałem regulacja hop up ale problem dalej występuje. Przy wycięciu magazynki wypadają standardowo 4 kulki. Mam filmik jak to wyglada z dźwiękiem strzału wiec jak potrzeba postaram sie jakoś zamieścić. Proszę o pomoc nie chce zaraz odsyłać giwery do taiwanu jeżeli to jakaś łatwa do usunięcia usterka. Dziękuje

Link to post
Share on other sites

Jakich używasz kulek?

Przytłumiony dźwięk to może być zacinka kulki w lufie lub komorze.

Przepchnij lufę wyciorem, ustaw hopka na 0 i sprawdź.

 

Jakich używasz kulek?

Przytłumiony dźwięk to może być zacinka kulki w lufie lub komorze.

Przepchnij lufę wyciorem, ustaw hopka na 0 i sprawdź.

Link to post
Share on other sites

Zobacz czy nie została kulka w lufie

Jeśli nie posiadasz wyciora, odrwoc replikę do góry nogami

Przełóż palec do otworu w hop up ktorym wchodzą kulki z maga

Jeśli po naciśnięciu spustu poczujesz gwałtowny i mocny wzrost ciśnienia pod palcem to zacinka w lufie

Jeśli nie,siadł Ci gearbox

Wtedy napisz na pv

Link to post
Share on other sites

Używam kulek rockets, wkładałem wczoraj wycior w lufę no i nic tam nie wypadło. Może złe to robię nie znam sie na tym. Proszę powiedzcie jak skręcić hop up na zero? Maksymalnie do lewej czy do prawej? Ta skala tam naklejona jest dla mnie nie zeozumiała nie wiem gdzie jest na 0. Wieczorem pobawię sie z wyciorem tylko jak mam wypchać ta kulkę? Wepchnie ja wyciorem tylkodo środka bardziej przynajmniej tak mi sie wydaje. Przesyłam filmiki w załącznikach https://vimeo.com/162170277https://vimeo.com/162170292

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...