Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&g cm16 a gc16 [g&g]


Recommended Posts

Witam, jestem zainteresowany całkiem nowym wypustem g&g, bardzo ciekawe repliki. Mam tylko jeden problem, replika ma służyć do lasu i tak będzie robiona, chodzi mi o materiał z którego jest wykonana.

Mówię o tych dwóch replikach

http://gunfire.pl/product-pol-1152207751-Replika-karabinka-CM16-SRXL.html CM16 SRXL

http://gunfire.pl/product-pol-1152208360-Replika-karabinka-GC16-Warthog-12.html GC 16 Warthog 12''

Repliki są baaardzo podobne ale największy szczegół przykuł właśnie materiał, srxl jest o wiele tańszy ale jest z polimeru "wzmacniany włóknem szklanym", a ten drugi full metal.

W czym problem? Problem polega na tym że nie jestem skłonny zaufać tak bardzo tej pierwszej replice jeśli chodzi o wytrzymałość, jakie jest wasze zdanie, opinia, czy może sami użytkujecie srxl lub gc, bo 1200 zł to nie są według mnie małe pieniądze i nie chciałbym żeby replika szybko dokonała pęknięcia korpusu. Czy może warto dołożyć więcej i kupić z metalowym korpusem? (chociaż to bardziej znal i też da radę ją zepsuć). Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat.

Link to post
Share on other sites

Nie użytkuję, ale mój kumpel ma Mkę z serii CM i bardzo sobie chwali. Miałem okazję pomacać i mając porównanie np z Gietami z ABSu, np. JG to jest to zupełnie inny polimer. Ja się przekonałem i zabieram się za zakup Combat Machine od G&G. :)

Link to post
Share on other sites

Właśnie oto mi chodzi, ja dostałem info od kolegi który posiadał dwa cm od g&g w latach 2012 i mówił że tamten polimer to był szajs i raczje też jest przekonany że ten polimer to już lepsza sprawa, mimo wszystko repkę będę robił tuning na 1000zł plus więc chyba zainwestuje w body specny z keymodem. Ale dzięki za info kolego. ;)

Link to post
Share on other sites

Weź sobie G&G GC16 SR-L, polecam , zasięg w stoku około 60-65m w butelkę po wodzie na 0,28g. szybkostrzelność około 20/s,

- fps około 390 po zmianie na preckę 6,01 niewiele do celności około 5 m dalej a fps około 410. , więc jest duży potencjał na tuning, full,metal cena około 1400 nie warto oszczędzać , w mojej ocenie body jest alu tłoczone, upper cnc, flaki znośne. replika poręczna i lekka.

 

Warthog dłuższy o około o jakieś 5-6 cm

Link to post
Share on other sites

No właśnie nie wiem, bo chce zrobić replikę kozak, mam 2 kafelki, albo mogę kupić tańszą specne i zrobić kozak tuning albo właśnie kupić warthog'a za 1500 zł i mało wrzucę w tuning już.

 

sr-l jest za krótka dla mnie. :P

Edited by Tinkertrain
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...