Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Upgrade CM039c wersja dla budżetowców


Recommended Posts

Cześć Panowie i drogie Panie;) - mam cm039c i w końcu przyszedł czas na tuning. Myślałam o zakupie podzespołów. Dużo czytałam i szukałam i wymyśliłam taki zestaw:

 

-sprężyna M140 Guardera

-komplet kół stalowych 16 do 1 SHS

-opóźniacz popychacze SHS

-tłok z wycięciami 14 metalowych zębów SHS

-zestaw bore up do AK GL-03-27

-lufa precyzyjna modify hybrid 6,03mm

-aluminiowa prowadnica sprężyny SHS

 

Głównie biegamy po lasach wiec zależy mi aby osiągnąć dobre skupienie celu oraz dużo lepszy dystans? Czy brać mocniejsza sprężynę?

 

 

 

Link to post
Share on other sites

1. Koła zostaw stokowe- na 16:1 bateria i silnik będzie się porządnie pocić

2. Zamiast M140 weź m130 i zainwestuj w uszczelnienie układu cylidra

3. A najlepiej to zamiast BU złóż zwykły

4. Poczytaj o R-hopie- znacznie podnosi zasięg

5. O lufie się nie wypowiem, bo nigdy nie miałem w rękach.

Link to post
Share on other sites

Do Modify mam olbrzymi kredyt zaufania za ich wkład w innowacyjność. Daj im szansę, zrób testy na dobrych kulkach i podziel się z nami opinią. Borek sobie daruj, lepiej kup amortyzowane głowice, wyciszone albo zamontuj sorbopod. Prowadnice weź tą z łożyskowanym trzpieniem. Zębatki raczej 18-22:1 przy mocnych sprężynach, 16:1 są już zaliczane jako high speed i stosowane do CQB ze słabymi sprężynami! Na SP140 niektórzy budują już karabiny wyborowe także to nie jest dobry pomysł. Rhop, z testów wynika że bardzo fajna sprawa. Za 80 zł zakładają Rhop w BBMax, prawdopodobnie najlepszy serwis w Warszawie (polecam bo moje mp5 wyciąga 28 kulek na sekundę i się nie rozpada. Złożyli świetnie) do tego mosfet, możesz rozważyć taki z active break. Kosztuje niewiele więcej a dużo pomaga. Jeżeli nie Rhop to do kompletu jedna z polecanych gumek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...