Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka WZ 93 Typu JUMP z .. :)


Recommended Posts

.. ze znanego wszystkim sklepu :) Miał ktoś, zna ktoś, używał ktoś ? Jakąś opinie ktoś może wystawić ? :)

Poszukuję czego na siebie - albo kamizelki albo pasoszelek . Mam na oku pasoszelki 3 taśmowe z MIWO , ale rozmawiałem ostatnio z zawodowym żołnierzem na ten temat i rozradzał mi je, a zalecał kamizelkę, stąd pytanie. :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Czyli radzisz zestaw pas PT2, + podstawowe szelki i na to kamze ? Tylko sęk w tym jaką.. Nie chce jakiegoś badziewnego chinola, myśle o czymś kontraktowym, albo nówce z miwo czy coś, bo w wz93 ciężko będzie szaleć z producentami.

Link to post
Share on other sites

41.01 z Miwo Lubliniec jest naprawdę spoko. U mnie chłopaki z grupy reko w tym latają i nie narzekają :) Może przypadnie ci też do gustu "KRUK" z Miwo Praszka. Oczywiście do tego ładownice, cargo, zrzut itp. wyjdzie Ci za wszystko 700-800 zł tak myślę. Jeśli chcesz naprawdę porządne rzeczy, to kamizelki z materiału Cordura i taśmy poliamidowe (lub naprawdę mocne cordura) na 2,5 cm standard (USA, najpopularniejsze). Przed dodaniem do koszyka masz możliwość wyboru materiału, rozmiaru itp. Myślę, że najlepszym zestawem będzie 41.01 + PT-2 + szelki 1-linii i reszta co potrzebujesz.

Link to post
Share on other sites

Kryngerus, obawiam się że 41.01 + PT-2 + szelki i ładownice i zrzut to wyjdzie coś koło 1000 :icon_razz: A nie ukrywam że do ok700-800 chciałbym się zmiescic ;/

 

Edit: Praszka jest oczywiście też niegłupią opcją, przedewszystkim tańsza, ale rozmawiałem z wojakiem i nie polecał praszki. Zwracał uwagę na brak rygli na szyciu taśm, co prawdopodobnie daje się we znaki po jakimś czasie.

Edited by viciuRZ
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...