Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, mam problem z repliką. Mianowicie:

 

 

Niedawno kupiłem replikę MP5 B&T od Classic Army (używana).

 

1.Problem jest taki, że gdy strzelam to nagrzewa się jedno z ogniw mojego NiMhu.

2.Ostatnio wyzerowałem hopka, by go ponownie nastawić. Przy pierwszym strzale kulki zatkały się w komorze. Przesunąłem tą listwę od hop-upa'a bardziej do tyłu, strzeliłem i trrrs. Taki odgłos się wydał z GB. Coś mogło się stać? Jednak normalnie strzela.

3.Gdy bateria jest na wykończeniu to spowalnia się reakcja spustu, a przy tym takie pstryk.

4.Bateria szybko się rozładowuje.

 

Z góry dzięki. :icon_smile:

Edited by PrOdEuX
Link to post
Share on other sites

1.Problem jest taki, że gdy strzelam to nagrzewa się jedno z ogniw mojego NiMhu.

3.Gdy bateria jest na wykończeniu to spowalnia się reakcja spustu, a przy tym takie pstryk.

4.Bateria szybko się rozładowuje.

 

Tak, BARDZO daje radę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pożycz od kolegi (np na strzelance) i sprawdź. Jeżeli będzie strzelać to twoja bateria leci na śmietnik. Jeżeli nie to dokręć silnik do zębatki silnikowej. Jak to nie pomoże to zmieliłeś zębatki.

 

 

To znaczy dlaczego moja bateria może polecieć na śmietnik jeżeli będzie strzelać? Na pewno nie zmieliłem zębatek, bo normalnie strzela.

Edited by PrOdEuX
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...