Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-05 czy warto?


Recommended Posts

Milion razy tu pisali ze RK od 03 w górę lepsze od CM.028.

Mógłbym się dowiedzieć co jest takiego gorszego w RK 01 i 02, że nie wymieniłeś ich?

 

Poleciłbym kulki G&G (bo Guarderów nie miałem), ale ponoć ostatnio spadła ich jakość.

Edytuj: seria RK jest lepsza zewnętrznie od Cm 028. Wewnętrznie jest to podobny poziom (z być może przewagą Cymy).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Różnic to tam nie ma żadnych w wykonaniu, więc to pewnie prywatna awersja autora do cyfr 1 i 2 :)

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Witam,

mam zamiar kupić replikę RK-05. Zastanawiam się czy jest lepsza od Cymy 028, co polecacie na początek, ktoś miał obie w dłoniach i może się wypowiedzieć? + czy magazynki od cymy pasują do Boyi?

 

Ja miałem i używałem - dopłać i bierz RK. Najlepiej RK-08, bo wykonane w całości ze stali. ZnAlowe zawiasy kolby w niższych numerach lubią się łamać po ok. 2 latach używania.

 

W replikach AK fajne jest to, że magazynki zazwyczaj pasują. A jak nie pasują, to znak, że trzeba spiłować zatrzask przy replice. Wtedy na pewno będzie pasować.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...