Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 składak pierwsze kulki z maga lecą z połową mocy :/


Recommended Posts

Witam walczę z problemem już dłuższy czas ale bez efektu wymieniłem ze 3 komory hu tone gumek i innych dupereli i problem ten sam obecny setup to:

-GB Retroarms split z komorą hu gumka g&g zielona dystanser H

-cylinder ,głowica ,tłok ,dysza shs

-listwa shs

-zębatki shs 100:300

-lufa promyk lub modify hybrid

-ascu gen 3

-body KA

-sprężyna sp130 guarder

 

temat jest taki nie ważne jaki mag na wszystkich to samo pierwsze około 10 kulek 130-200fps reszta do końca maga 496-500 fps

-gumki jakie testowałem to :systema czarna ,gymka shs czerwona,zielona g&g,i ta z zestawu z lufą zero zmian ..

-komory na wcześniejszym gb to :airsoftpro,shs cnc, stock ka,

-magi: boya,stara,ka,ca i specna wszytkie low lub mid capy

 

ręce już mi opadają bo wszystko chodzi jak w zegarku z tym małym problemem

Link to post
Share on other sites

Twoim problemem są częsci eshaesa. A konkretnie głowica cylindra i dysza. Dysza ma za duze luzy na prowadnicy w pozycji wysunietej, przez co kulki z maga mocno na nią napierają do gory. Efektem jest niewłasciwe uszczelnienie dyszy z gumką. Jak kulek w magu jest mniej, to tak nie naciska i objawy nie wystepują. Sugeruję zmienic przynajmniej te dwie czesci na markowe, od jednego producenta. Zwroc uwagę, aby wybierając głowicę wziac taką z dłuzszą prowadnicą i sprawdzic luzy z załozoną dyszą. ;)

 

albo najprosciej: wsadzic cały komplet pneumatyki od dobrego producenta, np. Ultimate, guarder, systema....

Link to post
Share on other sites

Sprawdzałem z innymi dyszami generalnie max wysunieta siedzi sztywno jeszcze jutro to sprawdze dokładnie mam jakiś inny zestaw generalnie z shs zawsze byłem zadowolony co ciekawe początkowo problemu nie było no ale może faktycznie

Edited by asmo
Link to post
Share on other sites

Nie mogę edytować więc proszę o scalenie :)

A teraz fakty zamontowałem zestaw lonexa dysza siedzi sztywniej ale problem pozostał z tą różnicą że ubyło 20 fps ale to kwestia dyszy jest 21,29 a do tej komory powinna być 21,4

Edited by asmo
Link to post
Share on other sites

Ja bym jeszcze sprawdził uszczelkę na głowicy tłoka. Może masz jakiegoś farmazona, który musi się rozgrzać żeby dobrze uszczelnić. Wiem że pisałeś że mag nabity do połowy tak nie działa ale nie szkodzi to wykluczyć.

Najlepiej sprawdź efekt puszczając kulki wolno bez maga, na odwróconej do góry d...ą replice. Jeśli nadal pierwsze kulasy lecą z małą mocą to w tej uszczelce głowicy tłoka szukałbym problemu.

Link to post
Share on other sites

Tylko tak jak pisałem wczoraj zmieniłem zestaw cylinder,głowica cylindra,dysza,glowica tloka na nowke lonexa i bez zmian ps.widzę że znowu jak pisałem z fona jakieś brednie wyszły edytować nie mogę więc przepraszam :)

Edited by asmo
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...