Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG arsenal slr105


Recommended Posts

A więc jestem posiadaczem tego plastiku dla dzieci :icon_smile: więc się wypowiem. Może najpierw na temat zestawu:

Okulary bez obrazy dla rozsądnego człowieka możesz wywalić :icon_biggrin: po za tym te okulary i tak przed Asg prof, by cię nie ochroniły a bardziej krzywdę zrobiły. Co do samej broni:

Nie trzeszczy obudowa , widać chinole mają nową nie zużytą formę do tego odlewu. Na pierwszy rzut oka widać jednolitość bez opcji tuningu (więc tu fps-ów , osiągów nie polepszysz)Na moje oko laika tematu Asg.

Jeśli chodzi o celność. i tu zaszokuje pewnie połowę :icon_biggrin: Celuje i trafiam :icon_biggrin: na 10 metrach lekko trafisz w małe obiekty i poprawisz skill :icon_smile: najdalsze strzelanie miałem z około 18 metrów do plastikowego kubeczka, z poprawką też ładnie ustrzelisz :icon_smile: Pewnie zadajesz pytanie czy to się nadaje do grupowych gier? A no powiem ci że nie za bardzo. Nie z racji tego ,że ma mało FPS czy celność za słabą ..... a z racji tego iż kolega trafiony z 20 metrów by tego nie poczuł :icon_biggrin: więc by w ciebie nawalał dalej hehehe ale do grilowych zawodów , dla małolatów ,twoich dzieci i dla po prostu strzelania bez podtekstów profesjonalnych jest ok. Wystrzelałem tym może 700 kulek załapałem "bakcyla" i ogarniam dopiero temat Asg, więc jeśli ten plastik też doprowadzi do tego ,że go załapiesz to kupuj :icon_biggrin: pozdrawiam ciebie i ekspertów forum, jednocześnie witam bo jestem nowy! Powodzenia

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...