Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

harron- dostał przelew i od tej pory czyli 22.09.2016 sie nie odzywa i nie mam repliki


Recommended Posts

Od użytkownika harron kupiłem amoebę am013 z dodatkowymi magazynkami, puszka anpq, batka lipo i innymi duperelami, przed sprzedażą kontakt z nim był dość dobry, po przelaniu pieniedzy za zestaw koło 19.09.2016 kontakt sie urwał, moze nie do konca raz odpisał 22.09.2016 ze paczka spakowana i czeka na wysyłke, póżniej nic chociaż widze ze uzytkownik loguje sie na forum i odczytuje moje wiadomości. dzis jest 28.09,2016 a ja nie mam paczki ani zadnej informacji czy została wysłana czy nie chociaz uzytkownik zagląda na forum. Nie wiem co robic.

Link to post
Share on other sites

w skrócie. kupiłem amoebę z innymi dodatkowymi rzeczami od uzytkownika harron. Jak przelałem kase na jego konto kontakt z nim praktycznie sie urwał. Nie odpisuje na forum chociaż widzę że odczytuje wiadomosci i jest na forum czasami. Od przelania pieniedzy minoł ponad tydzien- nawet półtora a ja nie mam ani repliki ani wiadomosci czy została wysłana ani nic

 

a tak dokladnie to przelalem mu 18 wrzesnia

Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem, odpowiadamy na tematy czy to forum Polonistów?? Albo nauczycieli jezyka Polskiego?

Czytałeś regulamin rejestrując się na tym forum ?

Jeśli nie - wyjdź, przeczytaj (wtedy dowiesz się o co chodzi) i wróć.

Jeśli czytałeś - bądź łaskaw zastosować się do niego - tym bardziej, iż odpowiedź już otrzymałeś.

Twoja sprawa nie różni się diametralnie od 95% spraw poruszanych w tym dziale.

Link to post
Share on other sites

to dziwne bo kiedyś ktoś z administracja/moderacja pisał do mnie w jakieś sprawie i obstawiał się za jedną ze stron, tak jak też wypowiadali się na forum w jakimś konflikcie, więc też pewnie nie czytali regulaminu...

 

Nie chce tutaj jakiejś wojny z moderatorami ale wypowiadam się na podstawie faktów które mogę przedstawić...

Ok jest masa tematów podobnych do mojego, jakoś poradzę sobie sam. Można zamknąć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...