Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika


Recommended Posts

Witam

 

Chciałbym kupić swoją pierwszą zabawkę ASG na próbę. Nie chciałbym wydać więcej niż 150 zł. Pytanie podstawowe - czy zabawki z tej półki oferują jakąkolwiek celność, a jeśli tak, to jaką? Jakiego można się spodziewać skupienia na dystansie powiedzmy 20m? Rozumiem, że w grę wchodzą wyłącznie modele z jakąś sprężyną?

 

Pozdrawiam

 

Edit: W domyśle pisałem o broni długiej, nie o pistoletach.

Edited by kovacs
Link to post
Share on other sites
Także jestem za AGM 003 - nie jestem jednak pewien jak wygląda sprawa z dostępnością tej pompki :>

Dodaj do tego paczkę dobrych, ciężkich kulek (np. 025, lub 0.28 G&G), i będziesz miał replikę konkurującą pod względem celności z AEG`ami ze średniej półki cenowej.

Jeśli chodzi o celność to będzie mógł konkurować z aegami ze stockowymi lufami- z tymi co mają precki już nie. Poza tym zanim przeładuje zostanie zasypany gradem kulek z hi-capa. A z gazówką ma jakąś tam szybkostrzelność, a potem może używać jej jako boczniaka. Według mnie najlepszą opcją jest przyjście na pare strzelanek z pożyczoną repliką, i jak nam się spodoba, zainwestować w jakiegoś porządnego AEGa- nie oszukujmy się, airsoft to drogi sport i trzeba wydać trochę hajsu żeby móc cieszyć się pełnią zabawy, niestety z AGM i w niebieskiej kurtce nie da się konkurować z bardziej oszpejowanymi.

Link to post
Share on other sites

Ja z AGM i fleckiem biegalem 2 miesiące. Na początku było ciężko, ale nauczyłem się podchodzić do przeciwnika na bliską odległość. W Berci STTI /SRC musisz mieć gaz. Do tego lubi magazynek się rozszczelnić. Koszt nowego to 60zł, czyli prawie tyle co AGM z 3ma magazynkami. A AGM jest nieśmiertelny, pod warunkiem, że go poprawnie użytkujesz.

 

Dodatkowo kolega prosił raczej o broń długą, nie o pistolet, a AGM bez problemu dostanie w wersji z kolbą, albo kolbę sobie dokupi.

Edited by kfiatek
Link to post
Share on other sites

Dziękować za odpowiedzi. Poczytałem więcej o tym AGM i wydaje mi się, że spokojnie sprawdzi się na start.

 

Jeżeli chodzi o ew. zakup, z tego miejsca można kupować? Wygląda na to że dostępny.

http://www.taiwangun.com/sprezynowe/shotgun-long-003-agm?from=listing&campaign-id=14

 

Albo sklep gunfire. Model ma trochę inne oznaczenie - czy to to samo?

http://gunfire.pl/product-pol-1152189743-MP003A.html

 

I zapytam przy okazji o kulki, gdzie najtaniej je dostać. Najchętniej kupiłbym to w komplecie, w 1 sklepie - wiadomo, zbędne koszty przesyłki. Może te?

http://gunfire.pl/product-pol-1152193714-Kulki-P-S-B-P-G-G-0-25g-1kg-pack-BB.html

Link to post
Share on other sites

\

nie oszukujmy się, airsoft to drogi sport i trzeba wydać trochę hajsu żeby móc cieszyć się pełnią zabawy, niestety z AGM i w niebieskiej kurtce nie da się konkurować z bardziej oszpejowanymi.

Za to z repliką na którą go nie stać (Beretta + gaz + ochrona oczu + kulki + mundur (bo niebieska kurtka to zuo) > 150zł) będzie się bawił setnie.

Link to post
Share on other sites

Mam repliki z obu tych wymienionych sklepów i obie działają bez zarzutu. Również oba sklepy polecam pod względem realizacji zamówienia i przesyłki. Kupowałem (pewnie nie ja jeden) u nich po kilka razy. Ceny delikatnie się różnią (promocje) i czasem można znalezc coś taniej o kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt złotych.

AGM 003 również polecam - mam z taiwanguna i jestem z niego zadowolony. Dzięki niemu się "wciągnąłem" w asg :icon_biggrin:

 

Do tego jak kupisz replikę, kulki i nazbiera Ci się ponad 70 czy 80 zł (możesz sprawdzić od ilu to jest aktualnie) to możesz sobie wybrać bezpłatną przesyłkę po wpłacie lub za pobraniem (także warto np. w porównaniu np. do Allegro :icon_biggrin:).

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Też polecam z taiwanguna, bo tam zawsze mi 3 magi dawali a w gunfire dostałem jeden.

Grałem i z gazowym glockiem KWA i shotgunem AGM i shotgun wypadł lepiej od boczniaka.

Zwłaszcza że zbliża się zima to gaz nie będzie działać, ostatnio grałem w górach w wysokim lesie i gaz mi rano dopóki się nie ociepliło nie działał.

 

Link to post
Share on other sites

Szkoda, że w Taiwangun nie ma większego wyboru kulek. Z drugiej strony przepłacanie za kulki do tak podstawowej zabawki też nie brzmi zbyt rozsądnie. Pójdę za radą kfiatka i wezmę PJ 0,25g. Dzięki za uwagi odnośnie różnic w ilości magazynków.

 

http://www.taiwangun.com/sprezynowe/shotgun-long-003-agm?from=listing&campaign-id=14

http://www.taiwangun.com/kulki-0-25-g-2/kulki-0-25g-2000-szt-premium-p-j?from=listing&campaign-id=19

 

Jeżeli wszystko ok z linkami powyżej to zrobię takie zamówienie.

 

Zobaczę jak wyjdzie kwestia celowania. Widziałem, że niektórzy robią mody, a niektórzy jakoś sobie radzą bez...

Link to post
Share on other sites

Zestawik elegancki. Pamiętaj o tym żeby zawsze wykonywać pełny ruch rączką przeładowania - na maksa do siebie i na maksa od siebie. Dopiero po dopchnięciu rączki na maksa od siebie naciskasz spust. Nie baw się w żadne rapid fire (czy jak się nazywały te systemy, które pozwalały na oddanie strzału przed dopchnięciem rączki przeładowania do przodu), bo to powoduje ułamanie zaczepu cylindra - awaria, która właściwie eliminuje replikę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...