Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[1000] Eletryk do lasu vol. 2


Recommended Posts

GC16 300 BOT

 

W opisie jest 380 FPS. Jak się to ma do wyjścia w las? Skoro niewielki dystans to rozumiem, że będzie strzelać na podobną odległość co mój śmieszny spartac tylko będzie więcej części metalowych i dłużej wytrzyma?

 

Lone Star Ranger SBR Dark Earth

Lone Star Border Patrol SWAT SBR

Tego pierwszego w ogóle nie ma, z racji 330 FPSów jaki to ma zasięg?

 

Niby są w stanie wytrzymać, ale ile? I jaką sprężynę M120? Bo widziałem na stronie, że są nawet od 15 PLN do 50 paru.

 

M15 Armalite S.I.R. wersja Proline

 

Z tego co zdążyłem się zorientować, to im wyższe napięcie tym większa szybkostrzelność? Jeśli napisali, że pasuje Li-po 7.4 to wyższa już będzie za mocna?

Więc tak, ta replika G&G będzie biła Spartaca pod każdym względem, zarówno wykonania zewnętrznego, jak i osiągów i wytrzymałości. Zasięg i skupienie będą o niebo lepsze dzięki genialnej gumce i komorze hop up oraz dobrej lufie. Co do EA to 330 fps w niczym nie przeszkadza, na przykład podam że sam niedawno biegałem z repliką 330 fps, po czym sprężyna ubiła się do 280, a ja nawet nie zauważyłem w lesie różnicy i teraz strzelam z 280. Co do sprężyny to najlepsze robi Guarder, najwolniej sie ubijają. A mówiąc o bateriach to generalnie to żadna stockowa replika nie wytrzyma lipo 11.1, więc zostaje ci tylko 7.4. Edited by V4RCH1AK
Link to post
Share on other sites

Więc tak, ta replika G&G będzie biła Spartaca pod każdym względem, zarówno wykonania zewnętrznego, jak i osiągów i wytrzymałości. Zasięg i skupienie będą o niebo lepsze dzięki genialnej gumce i komorze hop up oraz dobrej lufie. Co do EA to 330 fps w niczym nie przeszkadza, na przykład podam że sam niedawno biegałem z repliką 330 fps, po czym sprężyna ubiła się do 280, a ja nawet nie zauważyłem w lesie różnicy i teraz strzelam z 280. Co do sprężyny to najlepsze robi Guarder, najwolniej sie ubijają. A mówiąc o bateriach to generalnie to żadna stockowa replika nie wytrzyma lipo 11.1, więc zostaje ci tylko 7.4.

Obejrzałem sobie recenzje tej G&G i polecają, tylko, że do CQB :( i jeszcze w sumie patrząc po recenzjach tych E&A to też polecają na CQB albo mniejsze tereny.

Także chyba jednak już wole chińczyka niż mam się później wkurzać, że ludzie z wypożyczonym AK ściągają mnie bez problemu ;) Dzięki za pomoc ale jak widać niestety to nie to czego szukam.

Link to post
Share on other sites

"Wypożyczone kałachy" mają zasięg w najlepszych warunkach i dobrze ustawionym hop-up'em 30m. I żadna stockowa replika nie będzie miała więcej niż 40m bez tuningu. Masada od A&K ma podobno nieszczelną dyszę i bez tuningu ciężko.

Coś poza tą dyszą jest nie tak? I już z trojga tego złego to, którą wybrać? I, II czy tą ze "sniper" w opisie?

 

@V4RCH1AK

Nie zależy mi na FPS tylko prosiłem o pomoc w replikach do lasu, a ty mi podajesz linki do replik, które ludzie oczywiście chwalą, ale do CQB. To chyba coś nie halo.

Link to post
Share on other sites

Dobra, nie będe się kłócił, że czasami jak ktoś chwali replikę w CQB to nie znaczy że w lesie strzela gorzej od zabawki z bazaru, bo to bez sensu, kup dwa Spartacki tylko że jakieś długie i mające 410 fps. Próbowałem dobrze doradzić ale jak widze nic to nie dało, więc żegnam.

Link to post
Share on other sites

Jedyne co w CQB się liczy to rozmiar i prędkość wylotowa poniżej 390 FPS. Pamiętaj, że FPS =/= zasięg. Dodatkowo skupienie uzyskasz lepsze na polecanych już przez nas produktach w tym wątku co już się przyda w lesie. Jeśli chcesz coś do lasu na dystans, to potrzebujesz naprawdę zasobny portfel na stworzenie karabinu wyborowego lub snajperskiego o zasięgu 60m.

Link to post
Share on other sites

A to w lesie nie ma sytuacji CQB? Podejdziesz kogoś na mniej niż 10 metrów i nagle to, czy masz 350 czy 450 fpsów robi dużą różnicę.

Tam gdzie gram nie strzelasz do ludzi z 10 metrów, tylko "pacujesz" żeby komuś do głowy nie przyszło wpakować z paru metrów serie w przeciwnika albo strzelić raz a za dobrze. Zdarzają się takie repliki, od których postrzał z 30m czuje się tak samo jak na CQB z 5m.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...