Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z podawaniem kulek w magazynkach mid/low m14 G&G


Recommended Posts

Jeszcze o tym nie słyszałem żeby od wagi kulki zależało jak podaje magazynek to nie słyszałem.

Może te 0.36 napuchły czy coś?

 

Trzeba testować. Mamy trzy składowe, Replika, Kulki i Magazynek.

Skoro Kulki A w Magazynku A podają w Replice A, a Kulki B w Magazynku A nie podają w Replice A. To ja bym jeszcze sprawdził na innej replice i innych magazynkach.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

@mareq - najprawdziwsza prawda, w moich midach 150 od CA do SR-25 kule 0,2 i 0,25 z pełnego maga wylatują w sekundę. Natomiast 0,4 i 0,43 to już lecą tak wolno, że zdążę się po dupie podrapac.

No i duży wpływ ma jakość kulasków.

Edited by buszmen82
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak sobie przypomniałem:

 

Magi m14 G&G mają w środku dużo miejsca, kule łatwo je "rozpychają" i wtedy łatwo o niepodawanie kulek.

 

Swoje owinąłem od środka grubą warstwą izolki (2cm od góry i 2cm od dołu maga). Do skorupy ma wchodzić z problemem.

 

W tych magach masz taki cypel, który podaje kulki co do ostatniej, jest on lekko zakrzywiony i chodzi z oporem. Jak mag się rozjeżdża to momentalnie traci to swoją osiowość i nie ma bata by się to lekko nie przycieło i gorzej chodziło. Zwłaszcza na większych wagomiarach.

 

Chociaż przyznam, że ten cypelek akurat mi się podoba, bo przy kilkunastu zmianach maga nie tracę kulek za 63 zł (w low capie wypadają z 4) :icon_wink:. Przy zabójczej cenie 0,43g co manewry "traci" się na zmianie maga 3zł (przy 10-ciu zmianach maga). Może jestem przesadnie oszczędny, ale jak wychodzimy raz na tydzień to rocznie jest to strata co najmniej 3k kulasów, które kosztują ok. 63zł za tysiąc (specny).

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...