Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki mag do Specny SA-A09?


Recommended Posts

Witam, zakupiłem wczoraj Specne SA-A09 i dwa dodatkowe magi Hi-Cap na 500 kulek od GFC. Te od GFC nie pasują, nie da się ich nawet włożyć. Podajcie mi jakieś dobre, w miarę tanie magi hi-capy (300-500 kulek), żeby dobrze siedziały, bez luzów i dobrze podawały kulki.

Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Znaczy, gdyby próbować na siłę to pewnie by weszło, ale nie chce zepsuć ani repliki ani magów. Może twoi koledzy nie mieli hi-capów, nie wiem. Odnosząc się do komentarza vima - liste magów ułożyłeś od najlepszego do najgorszego, czy kolejność przypadkowa?

Link to post
Share on other sites

Jak miałbym próbować oceniać w kategoriach jakości hicapy, które testowałem

Specna>Cyma>G&G=Boyi>>>>Battleaxe

Jakbym miał ocenia Jakość/cena

Specna>Cyma>Boyi>>GG>Battleaxe (Tak, mag GG hicap zdecydowanie był za drogi, w stosunku co sobą oferował)

 

Nawiasem mówiąc, korzystając z promocji GF kupiłem sobie tego maga GFC: http://gunfire.pl/pr...M4-M16-tan.html Testować, go jeszcze nie testowałem, ale (pomimo iż jest chyba na poziomie jakości BattleAxe) do repliki pasuje, acz wchodzi bardzo ciasno, trzeba go mocno popychać.

Edited by vim
Link to post
Share on other sites

@vim gdybym je mocniej próbował wepchać to po jakimś czasie pewnie by się udało, ale mi zależy na tym, żeby magi chodziły luźno w gnieździe i żeby mi się tam nie klinowały. A właśnie, nie chciałby ktoś z was kupić tych magów? Mogę zdjęcia podesłać. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...