Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 / GEC36 / Ris / G&G


Recommended Posts

Witam

Jakie macie zdanie na temat replik G36. Na co trzeba uważać przy wyborze oraz jake ma wady i zalety.

 

Spodobał mi się bardzo model GEC36 / GEC36 Ris. ,, Ale,, wyczytalem że jest problem z magazynkiem:

 

,,UWAGA: ze względu na nieco inny kształt zatrzasku, magazynki nie są w pełni kompatybilne z wyrobami innych producentów. Zalecamy użycie dedykowanego magazynka G&G,,

 

Czy faktycznie problem jest z tymi magazynkami? Bo jeśli faktycznie to może z JG.

Link to post
Share on other sites

Ciężki temat, bo te Giety od G&G są w miarę drogie i cholernie niepopularne, nie wiem nawet czy to kopia TM czy Aresa, a może ich samodzielny twór?

Jak już na stronie sklepu jest napisane że może być problem z magami to raczej na pewno jest. A magazynek do AEG'a za 100 zł to ciut drogo.

A JG to jednak niższa półka.

 

Jakiś czas temu najlepszą repliką G36 były te od Aresa, ale potem zrobili wersję z wbudowanym mosfetem i podobno był z nim problem. Ale jak kupujesz nową replikę to masz gwarancje.

Ja bym poszukał Giety od Aresa, Umarexa (te droższe) lub S&T, ale wersje z mikrostykiem, nie mosfetem. Wszystkie te to standard Aresa, a część Umarexowych robił Ares. Może gdzieś jeszcze mają stare stany magazynowe.

 

Można też zaryzykować z tymi z mosfetem, przecież wszystkie się nie psują ;)

Link to post
Share on other sites

Jak na taką kwotę najniżej krajowej to jednak cienko... Choć bardzo mi się spodobała na zewnątrz...

 

Porównując nawet te magazynki z innymi to wyglądają podobnie tylko że zatrzask inny. Pachnie mi tu wyciąganiem jak największej kasy od człowieka.

 

Ogólnie szukam w zakresie G36 jako inwestycje długo terminowej .... <Wiadomo zainwestować i mieć spokój oraz radochę>'

Najwyżej poczekam jak coś wejdzie do sklepów i wtedy zakatuje a teraz zadowolę się Cm028 choć ciężko będzie....

 

Dzięki że napisałeś....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...