Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolet full metal


Recommended Posts

Witam,

Jestem na tym forum nowy i wcześniej nie miałem styczności z replikami asg. Do napisania tego tematu skłoniła mnie chęć posiadania repliki pistoletu. Ostatnio byłem na filmie John Wick 2, pogrywam w Counter-Strike i zainteresowałem się pistoletami. Pistolet będzie służył głównie jako dekoracja, kolekcja. Nie chce rewolweru itp. chce "standardowo" wyglądający metalowy pistolet z systemem Blow-Back.

 

Kolejność na jaką zwracam uwagę to:

1. Wygląd - ma wyglądać i ważyć jak prawdziwy pistolet

2. Cena - myślę, że jestem w stanie zapłacić do 200 zł. Im mniej tym lepiej, ale wygląd przede wszystkim.

3. Strzelanie - będę raczej rzadko strzelać i tylko do tarczy, żeby ćwiczyć celność.

4. Zasilanie - mam tu na myśli sprężynę lub gaz. tutaj pełna dowolność.

Edited by Reptilee
Link to post
Share on other sites

Tak przeglądam i przeglądam różne oferty i wymyśliłem, że może najpierw kupie jakiś tani pistolet pobawię się i może później zdecyduję się na zakup czegoś lepszego.

 

Co myślicie o tym pistolecie? W komentarzach piszą że to najlepszy pistolet do 50 zł. Zgodzicie się?

www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_asg_sti_m1911_classic_16845_p5844.xml?cat=124

 

<edit>

Jeszcze takie pistolety znalazłem. te są cięższe co mi akurat pasuje. Który najlepszy czy może macie jakieś inne typy?

 

www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_asg_m92fs_black_14097_p6950.xml?cat=124

www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_asg_cz_75d_compact_15698_p5701.xml?cat=124

www.militaria.pl/cybergun/pistolet_asg_cybergun_colt_1911a1_hpa_metal_slide_180116_p23147.xml?cat=124

Edited by Reptilee
Link to post
Share on other sites

Witam,

Jestem na tym forum nowy i wcześniej nie miałem styczności z replikami asg. Do napisania tego tematu skłoniła mnie chęć posiadania repliki pistoletu. Ostatnio byłem na filmie John Wick 2, pogrywam w Counter-Strike i zainteresowałem się pistoletami. Pistolet będzie służył głównie jako dekoracja, kolekcja. Nie chce rewolweru itp. chce "standardowo" wyglądający metalowy pistolet z systemem Blow-Back.

 

Kolejność na jaką zwracam uwagę to:

1. Wygląd - ma wyglądać i ważyć jak prawdziwy pistolet

2. Cena - myślę, że jestem w stanie zapłacić do 200 zł. Im mniej tym lepiej, ale wygląd przede wszystkim.

3. Strzelanie - będę raczej rzadko strzelać i tylko do tarczy, żeby ćwiczyć celność.

4. Zasilanie - mam tu na myśli sprężynę lub gaz. tutaj pełna dowolność.

Koniecznie pistolet? Podsyłam poradniki Czytaj w kolejności http://wmasg.pl/pl/articles/show/220585 http://wmasg.pl/pl/articles/show/227451 http://wmasg.pl/pl/articles/show/232920 http://wmasg.pl/pl/articles/show/213631

Link to post
Share on other sites

tak koniecznie pistolet, ponieważ lubię pistolety i są tańsze od innych broni. Poradniki poczytam, dzięki.

Pistolet nie jest dobrym wyborem, na początek dozbieraj i kup sobie mp5 Galaxy (Nie kupuj żadnych M4 itp)

 

tak koniecznie pistolet, ponieważ lubię pistolety i są tańsze od innych broni. Poradniki poczytam, dzięki.

ZA ok 70 zł kupisz AGM 003 który uznawany jest za najlepszą najtańszą replikę (to jest shotgun) Jest wytrzymały strzela na jakies 50m

Link to post
Share on other sites

Ale ani mp5 galaxy ani AGM003 nie są pistoletami. Jesteś jakiś nie wiem, lekko specjalny czy co? On szuka pistoletu.

 

Z tego co czytałem to najtańszą replika pistoletu jaką polecają są beretty od STTI, te bez blowbacku. Nie są na pewno ani metalowe ani nie mają BB więc słabo. W ogóle za 200zł to chyba słabo, nie kojarzę niczego co dobrze wygląda, jest fullmetal, ma BB i kosztuje poniżej 200zł. Nie wiem czy taka replika w ogóle istnieje.

Link to post
Share on other sites

Jak ja to uwielbiam...

- Chcę kupić pistolet.

- Ale koniecznie musi być pistolet? Nie są polecane na początek, poczytaj poradniki.

- Tak, koniecznie musi być pistolet, lubię pistolety, a poradniki poczytam.

- Pistolet nie jest dobrym wyborem, kup mp5 galaxy.

:hahaha:

 

Przeglądając Twoje założenia, raczej powinieneś kupić sobie wiatrówkę, repliki ASG nie są zbyt dobre do tarczy, zwłaszcza tanie (co prawda w wiatrówkach cena również ma znaczenie, acz i tak śrut w gwintowanej lufie>kulka w gładkiej lufie).

Widzę też, że nie zdajesz sobie sprawy z realiów kosztowych panujących w ASG. Mówię o punkcie drugim. Mając 200zł nie masz co startować do kategorii "full metal z blowbackiem", tutaj sam magazynek to koszt 100zł w górę. Najtańsza opcja pistoletu GBB to Beretta bądź Glock KJW, kosztują właśnie około 200zł. Ale są plastikowe (co nie znaczy że złe, zwłaszcza M9), a do tego musisz dokupić gaz i kulki.

Aha, w replice sprężynowej nie uświadczysz blow-backu, no nie da się ;)

 

Ale jeśli o ASG chodzi:

Z tanich pistoletów osobiście chwalę sobie M9 NBB od STTi/SRC. Jest plastikowe, lekkie, nie ma blowbacku, nie ma nawet ruchomego zamka! Do lansu się nie nadaje. Za to jest niezawodny i kosztuje grosze. Może i w starciu z aegami nie będziesz miał szans, za to jeśli namówisz na strzelanie kolegów, to zabawa typu klamka/strzelba party jest naprawdę przednia. A jeśli nie, to zawsze zostanie Ci jako broń boczna gdy w przyszłości nabędziesz karabin itp.

Za 200zł kupisz cały zestaw, pistolet, butla gazu, dodatkowy magazynek, paczka kulek i okulary. Może minimalnie więcej, gdybyś okulary musiał kupować przez internet z innego sklepu, nie pamiętam czy taiwangun ma jakiekolwiek okulary spełniające normy.

http://www.taiwangun.com/gazowe-3/replika-m92f-m9-heavy-weight-gas-pistol-stti?from=listing&campaign-id=19

Jeśli ma robić za ozdobę na półce, to warto dodać grawerkę i wymienić okładziny na pseudodrewniane KJW, chociaż wiadomo, to dodatkowe koszta, zwłaszcza jeśli nie będziesz miał dostępu do grawerki po znajomości.

Obie repliki to STTi:

ZvtyzNl.png

Link to post
Share on other sites

Tak przeglądam i przeglądam różne oferty i wymyśliłem, że może najpierw kupie jakiś tani pistolet pobawię się i może później zdecyduję się na zakup czegoś lepszego.

 

Co myślicie o tym pistolecie? W komentarzach piszą że to najlepszy pistolet do 50 zł. Zgodzicie się?

www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_asg_sti_m1911_classic_16845_p5844.xml?cat=124

 

<edit>

Jeszcze takie pistolety znalazłem. te są cięższe co mi akurat pasuje. Który najlepszy czy może macie jakieś inne typy?

 

www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_asg_m92fs_black_14097_p6950.xml?cat=124

www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_asg_cz_75d_compact_15698_p5701.xml?cat=124

www.militaria.pl/cybergun/pistolet_asg_cybergun_colt_1911a1_hpa_metal_slide_180116_p23147.xml?cat=124

Bo myśli

"o w moim ceesiku jest digilek i dwie beretki podobają mi sie" Ciekawe jakby w realu z dwóch berett postrzelał

Link to post
Share on other sites

Jeśli będzie to wisieć na ścianie, gdzie de facto eksponujesz jedną stronę - nie jest źle :icon_razz:

qSdfz0N.jpg

 

Gorzej jak zaczynasz się przyglądać. Wtedy wiadomo, już nawet M9 KJW będzie dużo lepiej wyglądać. Mimo że nadal plastik, to wykonanie frontu zamka i brak śrubek dwóch śrubek po prawej stronie kabłąku dużo zmienia.

 

Jeśli chodzi o strzelanie akimbo, raz tak pobiegłem z Coltami GBB.

Jak zacząłem strzelać usłyszałem "URWAŁ NAĆ MIAŁO NIE BYĆ AUTO" :teeth:

Link to post
Share on other sites

To jeszcze raz ja. Przeglądałem jeszcze trochę inne pistolety, żeby być 100% pewnym zakupu i znalazłem ciekawy pistolet na allegro, ale wydaje mi się, że jest błąd w opisie. Kosztuje on 80zl z przesyłką, jest full metal i ma prędkość wylotowa 350FPS (chyba błąd? za dużo ma tych FPS?). Powiedzcie mi coś więcej o tym pistolecie.

 

http://allegro.pl/co...5143991567.html

 

Myślałem jeszcze czy może nie kupić czasem czegoś używanego. np. co byście powiedzieli o tym karabinie?

 

https://www.olx.pl/oferta/karabin-m4a1-asg-CID767-IDhA8Rf.html#589710d1a3

Edited by Reptilee
Link to post
Share on other sites

To jeszcze raz ja. Przeglądałem jeszcze trochę inne pistolety, żeby być 100% pewnym zakupu i znalazłem ciekawy pistolet na allegro, ale wydaje mi się, że jest błąd w opisie. Kosztuje on 80zl z przesyłką, jest full metal i ma prędkość wylotowa 350FPS (chyba błąd? za dużo ma tych FPS?). Powiedzcie mi coś więcej o tym pistolecie.

 

http://allegro.pl/co...5143991567.html

 

]

To jest sprężynówka, więc cena realna.

 

Myślałem jeszcze czy może nie kupić czasem czegoś używanego. np. co byście powiedzieli o tym karabinie?

 

https://www.olx.pl/o...html#589710d1a3

 

Miało nie być karabinów :). Jak chcesz tak ślicznie wykonaną replikę to możesz kupić na odpuście.

Link to post
Share on other sites
To jest sprężynówka, więc cena realna.

 

hmmm to wydaje mi się że tan pistolet by mi bardziej pasował, bo chciałem pistolet full metal i żeby jednak trochę ważył. 600g full metalowy pistolet jak za tą cenę to mi super pasuje, bo strzelanie to dla mnie drugorzędna rzecz. Z reszta tak szczerze to chyba i tak nie chciało by mi się bawić z green gazem. A tak to będę miał super pistolecik do postawienia na półce z nawet niezłą mocą jak za tą cenę.

 

Miało nie być karabinów :icon_smile:. Jak chcesz tak ślicznie wykonaną replikę to możesz kupić na odpuście.

 

Wiem, że nie miało być karabinów, ale wrzuciłem to, bo myślałem, że jakaś okazyjna cena i może warto by to wziąć zamiast pistoletu. Jednak stwierdzam, że wole mieć fajny pistolet do postawienia na półce, a na lepsze bronie, to zdecyduję się ewentualnie później.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...