Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szajnatałn

Użytkownik
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Woskiem? Chryste, wspaniała rada :D. Jeśli plecak masz z cordury to powiem, że nie ma sensu go impregnować bo i tak przemoknie bardzo szybko. Pokrowiec na plecak to jedyne rozwiązanie. Jak masz plecak z bardziej "turystycznych"- ja używam zwykłego impregnatu z decathlona za 20zł w sprayu na górę plecaka. A jak pada faktycznie to zakładam pokrowiec. Nie ma sensu kombinować ponieważ nie zaimpregnujesz plecaka tak, aby był zadowalająco wodoodporny, koniec-kropka. Turystyka impregnuję żeby nie przemókł zanim założę pokrowiec :). Wisporta nie impregnuję w ogóle bo impregnowanie cordu
 2. No tak tak, tyle to ja przeczytałem ale autor nie zastanawiał się czemu urwało mu pierwszy ząb tylko co by było gdyby tłok pracował z obciętym pierwszym, niejako od drugiego. A to czemu dwa razy urwał pierwszy to osobny temat hehe.
 3. Jak się umówimy: za pierwszy. A może za ostatni? Jak liczyć. Chodzi mi o to, że po obcięciu pierwszego (to znaczy tego od tyłu) zęba i spodkładkowaniu gł tłoka mamy jeden ząb więcej na zębatce niż na tłoku na długość. Więc przed strzałem właściwym tłok nam jeszcze przywali swoim ostatnim zębem o "nadprogramowy" ząb zębatki. Stawiam, że po pierwszym strzale ten ząb z zębatki się ułamie. I być może wpadnie nam między inne zęby albo gdzieś i narobi ambarasu.
 4. Ciekawe co na obcięcie pierwszego zęba tłoka + podkładka ma do powiedzenia ostatni ząb tłoka i zębatki :).
 5. A co oznacza "wystarczą"? Rocketsy (jak badziewne by nie były) pasują zarówno do pompy AGMu za 70zł jak i do wypasionego AEGa. 0,25 nawet rocketsy nie tną się nagminnie w stockach i preckach powiedzmy "nie klasy PDI".
 6. Ludzie którzy maja więcej fps też mogą atakować plecy i maskować. I nie musza skracać dystansu :D. Brak fpsów można nadrobić fpsami a nie magią. Odpuść na razie tunning i nawet magi a doinwestuj w bazę. Jak byś miał faktycznie mało kasy to można by wziąć tania bazę ale w takim układzie- lepiej zrezygnować z tak na prawdę niekoniecznych dodatków a mieć dobrą podstawę.
 7. Chryste, ale strzał w stopę :D. GF też kiedyś takie wiadomości porozsyłał czy tam nawet pisma, nie pamiętam bo pozamiatane zostało :D.
 8. Napisał jaki ma. Klamka jakiej szukasz nie istnieje, trzeba sobie taką poskładać tj kupić bazę oraz części i pomontować. Gotowych, "z półki" takich nie ma.
 9. Panowie, przepisy pozmieniały się kapkę w grudniu 2014 roku i ustawa z 2002 roku jest ustawą uchyloną. KONIECZNIE należy poczytać obecnie obowiązujące przepisy bo powoływanie się na uchylone akty prawne jest bezcelowe. To powinno co nieco wyjaśnić http://maszprawo.org.pl/2015/02/zmiany-w-prawie-konsumenckim/ Pozdrawiam.
 10. Ilu widziałeś młodych z bardzo drogimi replikami od bogatych tatusiów na swoje oczy? Ilu z nich spinało tyłek? Odpowiem za Ciebie. Kolejno: zero oraz zero. Zapytał bym tez ile w życiu na oczy widziałeś zwyczajnych strzelanek ASG ale z litości tego nie zrobię :icon_smile:. P.S. dostałem info od Arenda, że za punktowanie twoich głupot można dostać bana :icon_biggrin:. Bana można dostać za wycieczki nie punktowanie głupot. Punktować można używając innych form wypowiedzi. Natomiast Arenda można wściec wkładając mu w palce tego czego nie napisał, bo dostałeś nakaz tonowania wypowiedzi
 11. Niby KWC ma ładną budę? Nie żartujmy :D. No i problem: chyba zero części do tego, wszystko nietypowe i niedostępne (przynajmniej tak było jeszcze niedawno, jak się rozglądałem). Od gumek, przez lufy po części czysto mechaniczne (tj nie do tunningu ale po prostu zamienne). Z zalet: KWC ma spoko nawet BB i na tym zalety się kończą...
 12. Opieraj się na opiniach z wumasga to będziesz zimą w sandałach biegał :P. Ktoś kupił wella, nigdy nic innego nie miał, ma go od wczoraj i wychwala... Widziałem już tu takie opinie.
 13. Nie wiem jaki cortes ale jeśli chodzi Ci o taki czajniczek z paleniskiem w środku to to jest nawet dość zabawne :D. Taszczyć coś takiego dla zagotowania wody... nie wiem, w moim pojmowaniu się to słabo mieści. Może jak jechać na obóz i siedzieć w jednym miejscu przez kilka dni to to ma sens ale nosić to ze sobą dla jednego noclegu czy dwóch jak na 3 dni wycieczka to jest śmieszne :D. Tak samo zagotujesz na ognisku w puszce po konserwie, podobnie z podgrzaniem czegokolwiek.
 14. Ha, dobre pytanie :D. Jak się zastanowię to chyba mogę oszacować ilość wszystkich noclegów na dziko na około 60, z tego powiedzmy połowa samemu a połowa z kimś. Ale to takie szacowanie tylko.
×
×
 • Create New...