Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń na początek


Recommended Posts

Jeśli ta cena wypada między 50 a 100 zł (przy czym lepiej bliżej 50) to "dla sportu" możesz zmarnować te pare złotych i przekonać się że nie warto się tym producentem interesować. Da się z tego strzelać, ale bardzo szybko się posypie. Może GB jest "znośny" ale cała reszta to jakość z odpustu. Mocniej złapiesz lub zahaczysz o coś i karabin idzie w kawałki.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie "broń", bo repliki których używamy nie są bronią.

Tak jak kolega wyżej pisze, za używkę nie warto przekroczyć 100zł. Generalnie jak nie znasz się na replikach to wogóle lepiej nie sięgać po używki, bo możesz trafić na minę i nawet te 100zł będzie wyrzucone w błoto.

Link to post
Share on other sites

Oj... To nie zaszalejemy z opcjami. Obawiam się że musisz kolego jeszcze trochę dozbierać. Zakładając nawet najniższą linię oporu, czyli sytuację gdzie kupujesz tego Spartacza, ale nowego ze sklepu, żeby mieć gwarancję i w razie wojny odesłać go na serwis. Przy czym napewno nie EMkowatego Spartacza, żeby nie mieszkało to na serwisie więcej niż u Ciebie. Musisz dozbierać jakieś 100 - 150 zł. Ale musisz też uwzględnić że wydane w ten sposób pieniądze, mimo wszystko będą zmarnowane. Dlatego doradzam dozbierać większą kwotę i wtedy zacząć się zastanawiać.Co do używki to podobnie jak kolega wyżej - jak nie potrafisz jeszcze grzebać w replikach to uważaj bo możesz zapłacić za używkę 300 zł, a za chwilę jeszcze 400 zł za zestaw części i pracę serwisanta. Do tego dodam że Spartacza raczej nikt poważny nie weźmie Ci na serwis, bo nie będzie mógł ręczyć za efekty swojej pracy.

Link to post
Share on other sites

No kiepsko czyli ,w asg chyba się nie pobawię bo aż tyle kasy nie mam ,a myślałem że uda się jako początkujący coś znaleźć w miarę z moim budżetem, niestety te 100 zł to góra co mógłbym dołożyć ale to i tak jest dużo jak na mnie

 

 

 

No kiepsko czyli ,w asg chyba się nie pobawię bo aż tyle kasy nie mam ,a myślałem że uda się jako początkujący coś znaleźć w miarę z moim budżetem, niestety te 100 zł to góra co mógłbym dołożyć ale to i tak jest dużo jak na mnie, chyba będę musiał zaryzykować i coś z używek wsiąść.

 

 

Oj... To nie zaszalejemy z opcjami. Obawiam się że musisz kolego jeszcze trochę dozbierać. Zakładając nawet najniższą linię oporu, czyli sytuację gdzie kupujesz tego Spartacza, ale nowego ze sklepu, żeby mieć gwarancję i w razie wojny odesłać go na serwis. Przy czym napewno nie EMkowatego Spartacza, żeby nie mieszkało to na serwisie więcej niż u Ciebie. Musisz dozbierać jakieś 100 - 150 zł. Ale musisz też uwzględnić że wydane w ten sposób pieniądze, mimo wszystko będą zmarnowane. Dlatego doradzam dozbierać większą kwotę i wtedy zacząć się zastanawiać.Co do używki to podobnie jak kolega wyżej - jak nie potrafisz jeszcze grzebać w replikach to uważaj bo możesz zapłacić za używkę 300 zł, a za chwilę jeszcze 400 zł za zestaw części i pracę serwisanta. Do tego dodam że Spartacza raczej nikt poważny nie weźmie Ci na serwis, bo nie będzie mógł ręczyć za efekty swojej pracy.

 

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Są opcje, zwłaszcza teraz u krakmana, póki jest promocja na -10% na cały asortyment. Te 3 dobre startowe repliki są poniżej 400 zł teraz (odlicz 10% i przy zakupie wpisz kod SAVE10)

http://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-028-cm?from=listing&campaign-id=19

http://www.taiwangun.com/elektryczne/608-jg?from=listing&campaign-id=19

http://www.taiwangun.com/elektryczne-2/g-5k-galaxy?from=listing&campaign-id=19

Link to post
Share on other sites
No kiepsko czyli ,w asg chyba się nie pobawię bo aż tyle kasy nie mam ,a myślałem że uda się jako początkujący coś znaleźć w miarę z moim budżetem, niestety te 100 zł to góra co mógłbym dołożyć ale to i tak jest dużo jak na mnie

 

 

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Cytując klasyka: "najlepiej kupić mp5 galaxy i starego flecka"

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
A mogę prosić o link do tych replik?

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

http://gunfire.pl/product-pol-1152193680-Replika-pistoletu-maszynowego-G5K.html

Nieatety niedostępna ale radzę trochę poczekać. Fleck (flecktarn) to mundur, który możesz kupić za grosze ale nie jest w asg konieczny.

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Rozumiem muszę się zastanowić ,a powiedzcie jakich firm replik omijać tak poza tym i na co patrzeć ,co najważniejsze przy zakupie?

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

"Prawdziwe" repliki zaczynają się od około 350 zł. W tej cenie dobry jest agm 003 podany przez kolege i g5k polecone przeze mnie. Radzę unikać spartaków i cym z 500 na początku.

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Wiesz dlaczego ludzie się zrażają do pomagania nowicjuszom? Przez takie zachowanie jak Twoje. Przeczytałeś poradnik i linki, które tu zostały zamieszczone? Jeżeli tak to odpowiedź dotyczącą tej cymy znasz. Jak nie przeczytałeś to nie marnuj czasu dorosłych. Proponuję - podejmij śmiałą męską decyzje!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...