Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

ab6dee9cf99738ba899a420f445db2e5.jpg

 

Witam jestem tu nowy i niestety mam odrazu problem. Po zakupie strzelałem kilka razy potem spalił się bezpiecznik, ale jak go wymieniłem to przestał strzelać. Silnik działa ale jak by się coś zacięło tylko nie mogę dojść co takiego. Będę wdzięczny za pomoc

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

78842156483c45c589b4d37ac63ae43d.jpg

 

Jeszcze jedno pytanko, czy ta sprężyna jest naciągnięta? Pewnie głupie pytanie ale jestem kompletnym laikiem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Naładuj baterię porządnie

Mi to wygląda na zacinkę, bo tłok jest trochę naciągnięty.

Możesz spróbować odkręcić koszyk wraz z silnikiem. Gdy zajrzysz do środka zobaczysz zębatkę z zapadkami i samą zapadkę-to tzw anti-reversal, spróbuj czymś ją podnieść. To spowoduje że gearbox cofnie się pod wpływem działania naciągniętej sprężyny.

Potem dopilnuj czy na pewno zapadka dalej prawidłowo blokuje, bo w takiej sytuacji łatwo uszkodzić sprężynkę anti-reversala.

Po całej operacji załóż ponownie silnik i sprawdź czy działa. :)

Link to post
Share on other sites

Niestety już za późno, a replikę kupiłem dwa lata temu w Polsce a ja jestem w Londynie, wiec już nie mam gwarancji. Teraz powstaje problem bo jak rozbierałem to się wszystko wysypało ze środka przy wystrzale. No i teraz nie mam pojęcia jak to złożyć

 

Ktoś wie jak to poskładać?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...