Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przesłony ,klapki i inne bajery do celowników opt.


Recommended Posts

Witam

 

Szanowni użytkownicy forum , od dłuższego czasu poszukuje przeslony i klapki do celownika optycznego .

o takiego:

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...0b674f7081db927

i takiego

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...e%20Accessories

 

Moje pytanie jest proste czy i gdzie można kupić takie części ... pytałem w myśliwskim ale nie maja takich sprzętów a z WGC jakoś mi sie nie chce zamawiac takich pierdół ...

 

Z góry dziękuje za odpowiedz

Link to post
Share on other sites

tylko cekaus. wygooglaj sobie bo mi wywialo z glowy adres. sam wlasnie butler creeka zaslepki kupic musze, wazn etylko, zeby dobrac dobrze srednice bo kurde pomiedzy roznymi modelami lunet niby o takiej samej srednicy okulara/obiektywu bywaja roznice rzedu pol mm. a sunshader to sie glownie w deszczu przydaje.

Link to post
Share on other sites

kupowałem w artemixsie bez żadnego problemu, lunetę wymierzyłem linijką i trafiłem idealnie :) (nawet musiałem wziąć rozmiar mniejsze bo akurat nie było tych niby idealnych). Cekaus też sprawdzałem, ale tam coś kręcili..połowa towaru była do ściągnięcia na zamówienie z zagranicy, artemix okazał się dużo lepszy jak kupowałem...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A uzywa ktos nakladki dystansowej?? Dla tych ktozy niewiedza co to jest to jest to taka gumka jak jest przy PSO1.

 

[ Dodano: 21.10.2005, 12:31 ]

No dobra, jak nikt nakladki dystansowej niestosuje to moze ja napisze jak to sie sprawdza. Jesli chodzi o strzelanie w polu to moga troszke przeszkadzac okulary ochronne/gogle ale jesli chodzi o strzelanie dla jaj czyli nie na strzelance to jest wysmienita, a pozatym robi niezly klimacik 8)

dfvbh7kg.th.jpg

 

Jak niemasz SVD lub kalacha-snajpe to niemontuj sobie tego :wink:

Link to post
Share on other sites

No i mam szukałem i szukałem na forum jak wyglądają te nakładki dystansowe na czymś innym niż SWD super robota misha.

nie chce być wredny

ale to tylko nałożenie gumy na okular

jeśli pasuje to 30 sek. roboty

Link to post
Share on other sites

trochę odchodząc od tematu - właściwie to po co w m15 czy innym sprzęcie wam to przełużenie wizjera? - zaczałem się właśnie bawić PSO-1 i nawet przy masce ma to sens bo celownik ma bardzo wąski kąt widzenia a "świńskie ucho" wymusza jednak odpowiednie patrzenie, ale na strzelankach będę chyba jednak używał całości "bez gumy" 8) :lol: tak więc pytanie - po co? - dla szpanu?

Link to post
Share on other sites

Uzywam tego jak sie bawe w FT, na strzelankach rzadko bo przeszkadza troszke, a pozatym uzywalem tego napoczatku mojej zabawy z lunetka bo mialem z lekka przobmemy z przylozeniem sie do lunety, teraz juz problem minol i mam dla szpanu :P

 

Panowie jestesmy w Polsce, piszmy SWD. Ustawa o ochronie jezyka polskiego sią kłania...

 

A o makaronizmach slyszales?? :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...