Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strzelanie do nieruchomych celów zestaw


Recommended Posts

To jest taki Hydepark , strefa luźnych gadek a Pan dał Mi już 2 ostrzeżenia , korzystając z chwili że Pan to czyta pozwolę sobie coś dodać , od nowych macie tyle pytań z prostych względów wybór jest duży oraz na forum są przestażałe informacje

Link to post
Share on other sites

Ps . A wytłumaczenie ze tyle ochotników jest ze nie da się każdemu odpisać jest śmieszne śledzę ten dział na bierząco zresztą jak i całe forum oraz tematów i pytań jest bardzo mało . To po prostu lenistwo i niechęć do pomocy. Proszę nie dawać mi pkt ostrzeżeń ja tylko dyskutuje . Nie wiem czemu nie mogłem edytować postu wyżej .

Edited by Narcyzek
Link to post
Share on other sites

Narcyzek, Przecież ty nawet nie rozumiesz co się do ciebie mówi. Nie dostajesz warnów za pytania o repliki czy sprzęt tylko za analfabetyzm i brak stosowania zasad poprawnej polszczyzny.

 

A dla czego nie możesz edytować posta? Bo nie przeczytałeś FAQ ani regulaminu Fo.

Link to post
Share on other sites

Zawsze mogłem go edytować a teraz nie , okej specjalnie dla Ciebie przeczytam wszystko . Analfabetyzmem nazywasz złe stawianie kropek i przecinków ?Co Ci da ukaranie mnie ? Założę nowe konto .

 

Za multikonto jest ban permanentny (na wszystkie możliwe konta) ;-) /Szmeru

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Zawsze mogłem go edytować a teraz nie , okej specjalnie dla Ciebie przeczytam wszystko . Analfabetyzmem nazywasz złe stawianie kropek i przecinków ?Co Ci da ukaranie mnie ? Założę nowe konto .

 

Zakładając tu konto godzisz się na zasady tutaj panujące. Nie podoba się? Droga wolna. Temat uznaję za zamknięty.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...