Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do plus minus 1500zł


Recommended Posts

Witam, wracam do strzelania po około 5 latach i przyznam, że trochę zzieleniałem. Czy doradzilibyście jakieś sprawdzone modele w cenie do 1500zł plus minus? Mogą być modele obojętnie z jakich serii. Zależy mi na zasięgu głównie i żeby się nie skopała po miesiącu. Z góry dzięki za porady.

 

PS. Nie kojarzę już po prostu niektórych producentów.

Link to post
Share on other sites

Kwa jest rozsądnym wyborem. Tuning sobie odpuść, bo w stocku te repliki są zajebiste. wymagają jedynie małego wkładu, żeby zrobić z nich potwora. Na start pobiegaj sobie ze stockiem, a z czasem wsadź tylko tłok shs'a i głowicę jakąś POM i będzie git.

 

Fajne są też emki e&l'a. Co prawda u nas na rynku stosunkowo krótko, ale za granicą już chwalą. Więcej stalowych elementów, więcej amelinium w amelinium no i flaki na podobnym poziomie.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Specna to klasa niższa jeżeli chodzi o emki. Są wykonane ok i to w sumie tyle. Strzelać strzelają,ale imo nie są warte tych pieniędzy. E&L w promocji, czy przy zniżce teamowej idzie dostać za ok 1080zł (podstawowa wersja), która na pewno przebija specne pod względem wykonania, czy jakości flaków w środku.

 

Co do APS'a ... W życiu bym nie dał tyle pieniędzy za ich repliki. Jak wyżej są ok, i nic poza tym. Płacisz tylko za licencjonowany wzór kamuflarzu. W środku niczym się nie wyróżnia.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

[Naprawdę Przepraszam za wtargnięcie ale nie chciałem specjalnie tworzyć nowego tematu kiedy ten jest zbliżony tematycznie do mojego pytania ]

 

Ten Predator wygląda naprawdę zajebiście tylko czy jakościowo jest zbliżony do KwA czy G&P ? bo mam na oku 3 Bad Boy'e

1. AEG075 od G&P http://azteko.pl/gp-...75-p-11164.html

2. KM4-KR9 od KwA http://www.asgshop.p...=KeyMod&id=5829

3. GC-16 Predator https://gunfire.pl/p...eship-Grey.html

Cena nie gra dla mnie wielkiej roli na +-500zł mogę sobie pozwolić

I cóż jako laik i nowo wchodzący na scenę airsoftu zawodnik z jedyną repliczka P&J M4 w RIS'kach (x lat, x FPS'ów, Poor accuracy)

nie chciałbym popełnić błędu kupując którąś z nich i się dowiedzieć, że źle wybrałem bo kupowałem oczami a nie mózgiem

Edited by DePleur
Link to post
Share on other sites

jeżeli stawiasz na wygląd:

1.G&G

2.G&P

3.Kwa

Jeżeli stawiasz na stoka i ze stoka tylko uzywać

1.G&G

2.KWA

3.G&P

Jeżeli stawiasz na tuning

1.KWA

2.G&P

3.G&G

Jeżeli chcesz repliki do rzucania to polecam G&P

Sprawa jest taka, że jeżeli chcesz tuningować do 450 to każda będzie ok, natomiast jak celujesz wyżej to najlepiej KWA, w pozostałych będzie większość środka do wymiany.

Natomiast jeśli starczy Ci koło 400 i nastawiasz się na bieganie to Predator mi najbardziej odpowiada: wygląd, strzela miło prosto z pudła, w miarę celny, fajny rof na 11, poręczny i lekki.

Btw. Tuningowałem G&P 68c do 520fpsów, sprawa wygląda tak, że wszystko ze środka prócz szkieletu, dyszy i listwy, poszło do wymiany.

Ale to jest oczywiście moja subiektywna opinia. Musisz dokonać wyboru w oparciu o to czego potrzebujesz i czy jesteś pewien że to co te karabinki oferują w stoku Ci wystarczy. Jeżeli będziesz chciał się tuningować to najmniej kasy wsadzisz w KWA.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...