Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy Spartac SRT-07 nadaje się na pierwszą replikę?


Recommended Posts

Tak, CM.045 jest już ok.

Ale nie wiem czy nie lepiej będzie RK-01 - jest o ok. 100 zł tańszy na Taiwangunie od Cymy, a jest to prawie to samo.

Mam RK-01 od ponad roku i sobie chwalę. Bardzo dobra baza do późniejszych tuningów - stalowe body.

Jeśli nie będziesz z początku dużo majstrować, a wymienisz tylko gumkę HU i ewentualnie doszczelnisz komorę, to pobiegasz z nią długo. Nawet na stockowej baterii biegałem przez pół roku :) a użytkowałem replikę prawie co tydzień po 4-5 godzin.

Link to post
Share on other sites

Według mnie Spartac na pierwszą replikę nie jest zły. Raz zdarzyło mi się, że replika przestała strzelać. Poszedłem spytać starych wyjadaczy co może być przyczyną, stwierdzili, że coś pewnie pękło w środku i po ptokach. Wróciłem do domu, użyłem wyciora, żeby wypchnąć kulkę, która tam utknęła i dalej strzela...

Trzeba wziąć tylko pod uwagę, że zawieszenie jest dosyć słabe, przy niskiej temperaturze jak wszystko jest sztywne, podczas zakładania tego ich mocowania pękło mi jedno z tych kilku plastikowych uch przed kolbą (nie użyłem dużej siły).

Link to post
Share on other sites

Za 60zł więcej masz RK-01 w większości z metalu... a nawet sporej ilości stali.

 

Jeśli

- musi być m'ka,

- musi być nowa,

- musi być w tej cenie,

 

to bierz tego spartaca. Jeśli któryś z tych trzech warunków nie pasuje to nie bierz SRT - to bardzo mierny zakup w tej kategorii cenowej, pomimo, że kompatybilny z systemem (w przeciwieństwie od coraz trudniej dostępnych części to CM028). Uwierz, że będziesz się wkurzał gdy kolega będzie miał RK-01 boyi, "kałacha cymy", używaną specnę, a Ty będziesz miał plastikową pluję w tej samej cenie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...