Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Heckler & Koch G28 Limited Edition


Recommended Posts

Hej hej,

Jestem tu nowy i może zacznę tak mam 21 lat, obecnie używam G36 od JG głównie w CQB ale od niedawna zaczynam biegać po lesie i niestety ale gieta ma za słaby zasieg.... Uprzedzając odpowiedzi nie chce jej tuningować bo i tak czegoś potrzebuje do CQB :icon_wink:

W związku z tym pytanie co sądzicie o "Heckler & Koch G28 Limited Edition" czy znajdę coś co będzie po wyjęciu z pudelka równie celne i mieć podobny zasięg DOSTĘPNE W SKLEPIE W POLSCE i może troszkę tańsze... Bo nie ukrywam że cena 4K za replikę z pudełka to trochę sporo zwłaszcza że zbyt dużo nie pracuje... ale ostatecznie 4K to jest max kwota jaką mogę wydać na replike... od razu powiem że na chwilę obecną nie mam czasu na bawienie się w tuning jej itd., więc wole troszkę więcej wydać i mieć coś dobrego prosto z pudełka. Nie szukam snajperki tylko jakiegoś karabinku bez 4-ro taktu który ma bardzo dobry zasięg :icon_wink:

Za wszelkie porady i propozycje z góry dziękuje! :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Hej. Nikt ci za bardzo nie odpowie odnośnie tej repliki, bo jest ona egzotykiem, nawet z granicą. Nie licz za bardzo na osiągi w stocku, bo w przypadku replik umarexa/VFC placisz w większości tylko za budę i oznaczenia. Podobne osiągi wyciśniesz ze zwykłego vfc, lub serii Avalon, czy innych topowych emek.

 

W tym budżecie można już naprawdę nieźle zaszaleć w temacie HPA. Starczy ci na budę, regulator, dobry silnik i niezłą preckę. Z takim zestawem będziesz już miał świetne skupienie, oraz zasięg.

 

Nie mówię że Aega nie podkręcisz do takiego stanu, ale prosto z pudła mało jaki nadaje się do lasu.

 

Skoro nie masz czasu na tuning, zawsze możesz go zlecić w sklepie w którym kupujesz replikę, lub u jakiegoś magika z wumazga. Dobrze poskladana replika, nawet wysilona mocowo będzie działać długo, jak się będzie o nią dbało.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Zobacz silniki i poczytaj o nich. Masz takie pod CQB/las, masz też takie co bardziej nadają się na DMR.

 

Ogólnie w tym budżecie złożysz raczej każdą replikę... na dobrej kulturze pracy.

 

Jak 550fps na 0,2g satysfakcjonuje to chyba brałbym AEG. Powyżej to w zależności od modelu repliki...

 

Więc najpierw podaj budę jaka Ciebie interesuje i zastanów się czy wężyki do butli z gazem są dla ciebie obojętne, czy też wolałbyś się obejść bez nich.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Pewnie, nosząc ją na pasie lub na kamizelce.

 

Ale tak BTW, masz 4 kafle i linkujesz specnę? :icon_neutral2: Z byka spadłeś? :icon_biggrin: Z taka kasą kup coś dobrego. Przy budżecie do 4000zł masz ogromny wybór replik I klasy. Oczywiście pewnie i tak zaraz ktoś poleci specną czy innym cm.028 albo galaxy :icon_biggrin: ale moja rada jest taka, żebyś zrobił solidny research po AEGach I klasy, zostanie jeszcze dużo kabony na jakieś poprawki czy akcesoria.

Edited by Krzywica
Link to post
Share on other sites

a masz jakąś propozycję co do AEG'a? :icon_smile:

Chodzi mi tu żeby miała jak największy zasięg/celność (oczywiście :P ) i nie miała 4 taktu :P

 

https://gunfire.pl/product-pol-1152210955-Replika-karabinu-H-K-417D-Recon.html

 

Co sadzicie o tym?

 

Bo w sumie to jest to samo co Heckler & Koch G28 Limited Edition tylko bez dodatków i tańsze z czasem może bym się w tuning pobawił a trochę kaski zaoszczędzę :D

Edited by SpectrumOfGhost
Link to post
Share on other sites

Gdybym jednak był na kupnie czegoś o co pytasz to... wziął bym emke od G&P którąś i ja stunningował po prostu :icon_smile:.

 

Dokładnie. Albo king arms. Sam nie wiem, która faktura mi się bardziej podoba pod względem wykończenia. Z doświadczenia z KA powiem, że jest bardziej zbity od G&P, a metal jest gładszy, a całość chodzi sprawniej... no i funkcjonalny bolt-catch montowany w body, a nie na gejboxie .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...