Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma, GFC czy cos jeszcze innego?


Recommended Posts

Witam. Wracam po kilku latach do Asg, próbowałem znaleźć jakies sensowne informacje na temat gfg36 i gfg45 jednak za duzo nie mozna sie dowiedziec o tych replikach.

 

Moje serce przemawia za eMką jednak wiem że do 1k złotych nie są one polecane. Jako alternatywa wybrałem sobie CM.048a.

 

Którą z tych replik warto wziąć pod względem osiągów i niezawodności? Grzebać w replikach nie potrafię a wiec jakies bardziej skomplikowane tuningi na razie odpadają.

 

Jeśli żadna z nich nie nadaje się to jaka replika mogłaby byc dla mnie alternatywą.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi i wiem że temat non stop się przewija jednak im wiecej czytam tym wiecej niewiadomych w mojej głowie ;)

Link to post
Share on other sites

No z tego co właśnie czytam to są dość nieprzewidywalne repliki. A jest coś "hamburgerowego" w miare dobrego powiedzmy do 1200złotych?

Czy raczej odpuścić sobie w takich pieniądzach i kupic jakiegos kałasza?

 

Za 1250zł masz coś takiego:

http://redberet.pl/p/37/1152298376/g-amp-g-replika-gc16-warthog-9-quot--seria-m-repliki-elektryczne-repliki-asg.html

"Będzie Pan zadowolony". Na forum masz cały wątek o tych emkach, a na youtube reckę kolegi Ceus1974.

Dobrze to strzela w stocku. Na dzień dobry masz też świetną gumkę (zielona G&G), mosfet z autorskim systemem sterowania spustem oraz jest lipo 11,1 ready. Do tego fajne, metalowe (chyba alu) i dobrze spasowane body + lansiarski key-mod.

Link to post
Share on other sites

Za ok. 1200 zł masz już cały szereg replik markowych:

- KWA - posiadam replikę tej marki, polecam szczerze :icon_razz2: Jak każda M-ka ma swoje humory i dziwności, ale moim zdaniem warto.

- ASG - również ciekawa oferta, w tym budżecie masz też inną replikę tej firmy

- EA - całkiem dobre repliki w niskiej cenie, chociaż pojawiają się też zdania, że ich jakość się pogorszyła (nie miałem możliwości tego zbadać, więc potraktuj to jako plotkę :icon_lol: )

- cały szereg replik od G&G, przykład wysłał Gratek

- inne ciekawe repliki robi też Dytac i Socom Gear.

Na temat każdej z tych marek masz tematy w odpowiednim dziale. Weź pod uwagę, że do ceny musisz też doliczyć akumulator (najlepiej LiPo) i odpowiednią ładowarkę.

Mając taki budżet nie ma sensu bawić się w repliki chińskie II klasy. Za różnicę w cenie dostajesz lepsze wykonanie, wyższą kulturę pracy i mniejszą losowość.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...