Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Stoję przed trudnym wyborem repliki (do lasu). Szukałem informacji na temat tych 2 modeli od miesiąca i nadal nie mogę się zdecydować. Wiem, że o tych dwóch repliki powstaqło sporo tematów, ale nie udało mi się znaleźć porównania tych modeli (jeśli takie jest to podajcie linka i nie krzyczcie, ale ja nie znalazłem).

 

Ewentualnie skuszę się na rk01 RW ale szerze mówiąc to nie podoba mi się XP.

 

Najbardziej zależi ma na wytrzymałości (tak, wiem teraz powiecie że napewno RK01), ale kałachy są mało "taktyczne". Chciałbym coś co z czasem można zupgrade'ować, czyli kolimatory, celowniki i chwyty, ale jednocześnie nie chciałbym rezygnować z zasięgu.

 

Podawajcie swoje argumenty za i przeciw

 

Z góry dzięki za pomoc i jak znacie jakieś lepsze propozycje w tym segmencie cenowym to dajcie linki (segment cenowy na replikę + baterię i ładowarkę + okularki to 700zł)

Link to post
Share on other sites

Na "kałachy" to wszystko zamontujesz. Szyny zmieniasz i masz.

 

JG 608 było dobre 10 lat temu.

 

Nadal jest dobre. Miałem jeszcze rok temu. Tuning ok, wykonanie ok.

Jedyne problemy to:

1) Problemy z selektorem

2) Wredna v3jka przy składaniu

3) Kostka stykowa lubi iść z dymem

 

Ale tak, ogólnie RK-02 jest lepszą repliką. Osobiście (kwestia gustu) wolałem JG608mkę.

Edited by reaper666
Link to post
Share on other sites

Nadal jest dobre. Miałem jeszcze rok temu. Tuning ok, wykonanie ok.

Jedyne problemy to:

1) Problemy z selektorem

2) Wredna v3jka przy składaniu

3) Kostka stykowa lubi iść z dymem

 

Ale tak, ogólnie RK-02 jest lepszą repliką. Osobiście (kwestia gustu) wolałem JG608mkę.

 

Dzięki za obiektywną i subiektywną ocenę

 

A ile miałeś tego jg? Myślisz że dam rade bezawaryjnie na rk pocisnąć ze 2 lata? Polecasz jakieś batki z ładowarką?

Link to post
Share on other sites

Około miałem 3 lata. Po roku padł mi silnik, po dwóch musiałem wymienić styki i płytkę selektora.

W obu replikach szykuj się że po roku coś w nich "zdechnie", ale koszta naprawy będą raczej relatywnie niskie.

Teoretycznie (a przynajmniej w giecie) przydałby się mosfet, nawet taki za 30-40zł. Chodzi tutaj o styki (a i przy okazji boost w reakcji na spust).

 

Szukaj baterii Redox, Turnigy.

Ładowarka Imax B6, Redox V2 Alpha (ja mam Imaxa, Redox to praktycznie to samo, rebrand).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...