Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP003A a celowanie


Recommended Posts

Planuję zakup repliki podanej w linku .

https://www.militaria.pl/agm/strzelba_asg_mp003a_mp003a_p65652.xml Jestem już raczej zdecydowany co do wyboru. Wątpliwością napawa mnie jednak kwestia celowania. Czy istnieje możliwość dokupienia szyny i muszki bądź innego prostego narzędzia celowniczego? Czy bez tego celowanie z broni z odległości ~ 30 metrów od celu nie sprawia problemów?

Dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dopytam jeszcze w sprawie sklepu. http://www.taiwangun...&campaign-id=19 Czy między podaną wyżej a tą podaną tutaj jest jakaś różnica czy to jest ten sam model z identycznymi parametrami?

Poza tym gdzieś zasłyszałem, że nowe AGMy są wadliwe i mają krótką żywotność uwzględniając delikatne obchodzenie się z repliką.

Edited by Lyvolyn
Link to post
Share on other sites

To ta sama replika, jednak bardziej polecam ci sklep Taiwangun. Faktycznie ostatnie serie są słabsze jakościowo, jednak jeśli będziesz przy strzelaniu pamiętał o jednej prostej zasadzie powinien wytrzymać- wystarczy żebyś ZAWSZE wykonywał pełny ruch przy ładowaniu- przyciągasz maksymalnie do siebie, odpychasz maksymalnie do przodu i dopiero wciskasz spust.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wiem, że stary temat ale może pomogę.

 

Sam zrób celowniki :)

 

Ja w moim agmie zrobiłem z twardej tektury muszkę i szczerbinkę podobne do tych w pistoletach. Bylo trochę odklejania i kalibrowania ale się da. Pamiętaj tylko żeby obydwa przyrządy były na korpusie shotguna, ponieważ lufa zewnętrzna lubi się sama przemieszczać niezależnie od lufy wewnętrznej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...