Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marushin m1 garand


Recommended Posts

Siema, szukam m1 garanda od marushina ale nigdzie nie moge znalezc (oni to w ogole jeszcze produkuja?) Jesli ktos wie gdzie go mozna dostac (albo samemu chce sprzedac), to pisac pod postem :icon_smile: Za wszelkie info wielkie dzieki

Edited by JP98
Link to post
Share on other sites

Daaawno w sklepach go nie widziałem. I nie mówię tu o polskich sprzedawcach. Moim zdaniem strata kasy, no chyba że chcesz go na ścianie powiesić. Lepszy wybór to ICS. Jest jeszcze GG, ale to mocno dyskusyjna konstrukcja.

Matt znalazł przed chwilą coś takiego, ale nie znam firmy. Jedyne co się rzuca w oczy to dziwny magazynek. Co na plus to cena. ICS kosztuje ok 400$. Jeśli jakiś sklep zdecyduje się ściągnąć model A&K można się spodziewać ceny w okolicy 1500-1700zł.

Link to post
Share on other sites

No to trzeba było od razu mówić, że to na reko to byśmy z siebie głupków nie robili "cennymi radami" ;).

Zdarzyło mi się strzelać z kilku rodzajów broni z blow backiem i w większości z nich o tylko wygląda a nie działa w sensie, że go czuć. Jeśli chcesz mieć bb (pracujący zamek) możesz spróbować to samemu zrobić w elektryku. Kiedyś widziałem tak zrobionego thompsona. Co prawda wymaga ingerencji w GB, ale nie jest to niemożliwe do zrobienia. Ale nawet jak to robisz, magazynek dalej nie będzie robił PINGGG po ostatnim wystrzale.

Życzę powodzenia w poszukiwaniach

Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze, M1 Garand Marushina mimo swoich wad to piękno i klasyka sama w sobie która sprawia że na sam dźwięk wypadającej łódeczki z dźwiękiem sztimpr robi się ciepło na serduszku mimo że to nie oryginał :P

Jak już było pisane owa replika nie jest zbyt grywalna no ale coś kosztem czegoś. Do Reko zdecydowanie a do ASH jak już pisali moi przedmówcy ICS a wiedz że widzą co mówią he he.

 

Owe M1 obecnie tylko i wyłącznie z drugiej ręki, swego czasu miał jeden FJ na sprzedaż owego klasyka, zawsze mogę zapytać czy jeszcze owa oferta jest aktualna,

 

pozdrawiam

Ahmed

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...