Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tani pistolet na początek


Recommended Posts

Do czego?

Ja długo w ASG nie siedzę ale zanim podjąłem jakieś kroki dotyczące zakupu replik to przez kilkanaście dni czytałem forum. Więcej samodzielności, naprawdę jest dużo tematów dotyczących wielu replik z podaniem plusów i minusów (oczywiście zależy to od indywidualnych zapatrywań ale jeśli chodzi np. o awaryjność to ciężko to będzie zaliczyć do minusów). I odnajdziesz tematy o replikach pistoletów, i o PMach, i szturmówkach i nawet o kulkach, o które pytasz. A może być i tak, że po kilka razy będziesz zdanie zmieniał. Naprawdę, dział dla początkujących i mających rozterki co do repliki to podstawa. A wybierz to co Ci się podoba. Musisz tylko po lekturze ustalić swoje kryteria wyboru. :-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Berety od KJW... jakie są różnice pomiędzy M92F z tłumikiem i bez tłumika (poza tym że jedna ma tłumik a druga go nie ma)?

Z tego co widzę na zdjęciach, to ta z tłumikiem ma szynę na latarkę i inną rękojeść więc pojawia się pytanie, czy wewnątrz też są jakieś różnice?

http://www.taiwangun...soft-pistol-kjw

http://www.taiwangun...-gas-pistol-kjw

 

Czy ten tłumik faktycznie tłumi dźwięk?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Ta z "tłumikiem" tak właściwie go nie ma. W atrapie tłumika jest przedłużka lufy wewnętrznej. Daje to według opisu przyrost FPS. Zobacz sobie, że w opisie repliki masz podane 2 długości lufy i 2 prędkości wylotowe.

Link to post
Share on other sites

No ok.

A co jeśli chciałbym mieć tłumik który faktycznie tłumi? Do tej bez tłumika da się dołożyć (nie ma gwintu), czy muszę wziąć tą z tłumikiem i tłumik wymienić na inny? Jeśli nie tędy droga, to jaką mógłbym kupić replikę, by móc ją mieć z tłumikiem?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

W lesie raczej rzadko będziesz miał okazję do takiego podejścia przeciwnika aby "utłuc" kilku bez zdradzenia swojej pozycji. A w CQB raczej chodzi się cicho i odległości są tak niewielkie, że musiałbyś wejść komuś na tyły aby Cię nie zauważono (chociaż w zależności od miejscówek trafiają się ciemne miejsca ale i tak zdradzisz swoja pozycję po pierwszym strzale i żaden tłumik nie pomoże).

Link to post
Share on other sites

Co do Kilo9....u mnie w G36 Boyi i MP5 Galaxy tną sie na całego. Ale kumpel używa w m4 (chyba specny) i działa ok. Z tańszych Rocketsy Platinum dają radę, Professional nie bardzo.

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...